PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792540}
5,7 1 140
ocen
5,7 10 1 1140
Miasto skarbów
powrót do forum serialu Miasto skarbów

Rezygnuję

ocenił(a) serial na 3

Po 4 odcinkach mówię "pas". Nie dam rady dalej tego oglądać, męczyłem się i więcej nie chcę. Nigdy nie oceniam przed premierą jak niektórzy, nie chciałem też tego robić po 1 odcinku. Niestety jest to kolejny tragiczny polski serial w ostatnim czasie obok Komisji Morderstw, Belle epoque czy Diagnozy. Gra aktorska jest niebywale sztuczna. Taki Piotr Głowacki miał kilka fajnych ról, a tutaj przedstawiony jako twardziel, na okrągło z fajką w ustach jest po prostu żenujący; Magdalena Różczka wg mnie nie nadaje się do seriali kryminalnych (albo próbujących być kryminałami), podobnie nie pasowała mi do roli w Oficerze; zakochany Adam Ferency również jest zabawny (w negatywnym znaczeniu).

MaKo19_95

Niestety, mimo wcześniejszych dobrych chęci też oceniam film słabo. Miało być dobrze a wyszło jak zwykle. Przerzucam się na Watahę, może tu nie ugrzęznę w mule :)

carmen8_fw

Jak dla mnie serial rewelacja. Tak samo zajebisty jak Wataha.

MaKo19_95

Zgodzę się jedynie co do Różczki cała reszta posta to dla mnie bzdury. Głowacki rewelacyjny, Ferency tak samo a stary Lubaszenko to już w ogóle Liga Mistrzów. JAk dla mnie jeden z lepszych polskich seriali jaki kiedykolwiek powstał.

ocenił(a) serial na 3
Andrzejek324

To chyba innych nie oglądałeś, ale ok twoje zdanie

MaKo19_95

Oglądałem i oglądam każdy polski serial jaki został i zostanie wyprodukowany.

ocenił(a) serial na 1
MaKo19_95

To i tak długo wytrzymałeś! A jeszcze ta "opsada" LOL

ocenił(a) serial na 3
mp65warka

Ja też wysiadłem po 3-4 odcinkach z tego pociągu .Małym zapalnikiem by oglądać ten serial było to że akcja serialu toczy się
w moim rodzinnym mieście .Dla mnie serial tworzy jakiś mroczny klimat ale chyba sam się nim głupi .Serial tworzy tajemnice pytania
ale nie szuka odpowiedzi .Wszystko to ogląda się smetnie postacie też jakies pesymistyczna każda cos skrywa każda do konca jakby
niezadowolona wątek kryminalny coś tam wisi w powietrzu tylko nie wiadomo gdzie .To mój pierszy seial pod wodzą pana Kurskiego
ijak narazie nie udany . 3/10

ocenił(a) serial na 1
kinoman1985

Dokładnie! Czy teraz i nasze seriale muszą być pisiolskie?! A odnośnie do Twego miasta - współczuję. Ja tam mieszkałem jedynie kilka miesięcy, a zdążyłem bardzo polubić. Wyobrażam sobie, jak musisz się czuć Ty, który tam się urodziłeś, a którego miasto tak się krzywdzi. Zresztą do dotyczy wszystkich miast, których wizerunek obecnie się gnoi!

ocenił(a) serial na 3
mp65warka

Tak naprawdę nie odczułem jakieś bólu w sercu że serial kręcony w moim mieście okazał się słaby No może trochę kuję w serce że nie udany serial wychodzi z miasta w którym mieszkasz np Wiadomo że wolisz by serial okazał się sukcesem niż porażką .

MaKo19_95

Piosenka Rojka i widoki Krakowa z lotu ptaka z końcówki ostatniego odcinka to najlepszy moment tego słabego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones