serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Misja: Rodzina Yozakura

Yozakura-san Chi no Daisakusen
2024
24m
5,8 4
oceny
5,8 10 1 4
Taiyo Asano, "skończony introwertyk", dołącza do rodziny szpiegów, aby zniknąć z listy jej wrogów. Zobacz pełny opis
Misja: Rodzina Yozakura zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Rodzina daleka od przeciętności! Licealista Asano Taiyo ukrył swoje serce przed światem po tym, jak tragiczny wypadek pozbawił go rodziny. Uznawany przez kolegów z klasy za skrajnego introwertyka, Taiyo potrafił rozmawiać tylko ze swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Mutsumi Yozakurą. Ale Mutsumi ma szalony sekret – jest spadkobierczyniąRodzina daleka od przeciętności! Licealista Asano Taiyo ukrył swoje serce przed światem po tym, jak tragiczny wypadek pozbawił go rodziny. Uznawany przez kolegów z klasy za skrajnego introwertyka, Taiyo potrafił rozmawiać tylko ze swoją przyjaciółkę z dzieciństwa, Mutsumi Yozakurą. Ale Mutsumi ma szalony sekret – jest spadkobierczynią wielowiekowej linii szpiegów, stale na celowniku niezliczonych wrogów! Sytuacja robi się jeszcze bardziej szalona, bo jej brat, Kyoichiro, jest niezwykle utalentowanym szpiegiem i ma nietypową obsesją na punkcie Mutsumi. Teraz Taiyo znajduje się na liście wrogów Kyoichiro, przeznaczonych do "usunięcia". Aby ocalić Mutsumi oraz siebie, Taiyo postanawia ją poślubić i tym samym stać się częścią rodziny Yozakura.

studio
Silver Link
tytuł oryg.
Yozakura-san Chi no Daisakusen
inne tytuły
Mission: Yozakura Family Międzynarodowy
więcej
Na razie nikt nie dodał wątku na forum . Spróbuj swoich sił i podziel się opinią. Możesz być pierwszy!
Dodaj wątek na forum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones