PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107117}

Misja w czasie

Seven Days
7,2 3 053
oceny
7,2 10 1 3053
Misja w czasie
powrót do forum serialu Misja w czasie

Czy ktoś może wie skąd można ściągnąć poszczególne odcinki serialu z polskim lektorem lub napisami bądź też obejrzeć ten serial online. Szukałem już praktycznie wszędzie udało mi się ściągnąć odcinki po angielsku ale nigdzie nie mogę znaleźć napisów do tych odcinków. Niestety również serial ten nie leci na antenie żadnej stacji telewizyjnej. Także jeśli ktoś wie jak zdobyć te odcinki byłbym dozgonnie wdzięczny jak i również wielu innych fanów tego serialu. Dziękuję.

Falandil

Z ch.omikuj można, ale chyba.nie korzystasz z tego rodzaju stron.
Parę odcinków jest także na ekino.
Quickstream.org to jest dobra strona, jeśli chcesz czasami coś po angielsku obejrzeć, ale niestety tego akurat serialu tam nie znajdziesz.

I wiem, ta odpowiedź jest późno.

ardnaskela_filmaniak

Nie ma napisów nawet angielskich.Niedługo wrzucam na cho.mika z własnym tłumaczeniem

katakumby0

jak tam tłumaczenie ??

Danio31b

:) Ze słuchu nie daje rady ale jest jakaś grupa na cho**ku która przetłumaczyła jak się nie mylę 2 odcinki do 5 pierwszego sezonu

katakumby0

Leci na CBS Action

Falandil

Leci na CBS Action

karol3w

leciało na CBS i nie ma nic w internecie po tym ...

sebastix11

Niestety coraz więcej dekoderów parowanych a miłośników starych seriali z dekoderami nieparowanymi coraz mniej

karol3w

Leci i nikt nie nagrywa i nie wrzuca tylko jakieś nowe szmiry wrzucają...

GhostDeath

dokladnie, kiedyś jak coś leciało to w mig można było znaleźć na necie... głupie czasy...

brgoss

Co z tego że leci, jak ostatnio powtarzają tylko 3 sezon. Kolejna powtórka już od 16 maja r. Ja tam bym chciał obejrzeć od początku...

loek

Mam pełne 3 sezony, wreszcie :) ogląda się wyśmienicie. Ni serial nie stracił z biegiem lat

brgoss

Nagrałeś je z TV, czy są do obejrzenia na jakiejś stronce?

loek

jest do sciagniecia na gryzoniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones