8,5 1 167
ocen
8,5 10 1167
85
chce zobaczyć
{"type":"film","id":876045,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Misja-2021-876045/tv","text":"W TV"}]}
  • Player - www.player.pl

    abonament
    za 8 zł

Akcja "Misji" przeniesie widzów do 2060 r. do międzynarodowej bazy kosmicznej. Na przestrzeni 10 odcinków użytkownicy Playera będą obserwować zmagania polskiej załogi. W jej skład wchodzi pięciu śmiałków. Jedno jest pewne: nie są to typowi zdobywcy galaktyki, jakich możemy znać z naszej popkultury. Każdy z nich ma swoje specyficzneAkcja "Misji" przeniesie widzów do 2060 r. do międzynarodowej bazy kosmicznej. Na przestrzeni 10 odcinków użytkownicy Playera będą obserwować zmagania polskiej załogi. W jej skład wchodzi pięciu śmiałków. Jedno jest pewne: nie są to typowi zdobywcy galaktyki, jakich możemy znać z naszej popkultury. Każdy z nich ma swoje specyficzne przyzwyczajenia i cechy osobowości, które sprawiają, że załoga polskiej podstacji nr 15 jest absolutnie nie do podrobienia! Na czele "Misji" stoi komandor Iwona (Anna Stela). To ona również jest autorką projektu. Ma jednak jeden problem: zamiast dowodzić grupą ludzi, wolałaby projektować. Dr Paweł (Jan Jurkowski) z kolei to jedyny medyk w bazie i kolejna „osoba na odpowiednim miejscu”.  Jak nikt, boi się zarazków kosmitów, chorób, a nawet… sztućców! Generalnie wszystkiego, co może nie być sterylne. Drugą kobietą na "Misji" jest biolog Eliza (Julia Wyszyńska), specjalistka od upraw wszelkiego rodzaju roślin i wielka fanka tworzenia nowych, zupełnie niestworzonych gatunków. Prywatnie kobieta jest żoną Arka (Marek Hucz), pokładowego programisty, odpowiadającego za mniej lub bardziej sprawne działanie systemów. Sam ma jedną wadę: wieczną sklerozę, ciągle o czymś zapomina. Grupę wysłanników galaktycznych zamyka Andrzej (Paweł Mitrowski), poczciwy kwatermistrz, który nadaje się do wszystkiego tylko nie do tej fuchy! Ten bardzo „nie na miejscu” skład ma do zrealizowania dwa ważne cele. Po pierwsze: przeżyć! Po drugie: rozbudować bazę, dociągnąć "Misję" do końca i sprawić, żeby jej rezultat był pozytywny. Czy to jednak wykonalne?

Misja
Misja (2021) Spot nr 1
Akcja "Misji" przeniesie widzów do 2060 r. do międzynarodowej bazy kosmicznej. Na przestrzeni 10 odcinków użytkownicy Playera będą obserwować zmagania polskiej załogi. W jej skład wchodzi pięciu śmiałków. Jedno jest pewne: nie są to typowi zdobywcy galaktyki, jakich możemy znać z naszej popkultury. Każdy z nich ma swoje specyficzne przyzwyczajenia i cechy osobowości, które sprawiają, że załoga polskiej podstacji nr 15 jest absolutnie nie do podrobienia! Na czele "Misji" stoi komandor Iwona (Anna Stela). To ona również jest autorką projektu. Ma jednak jeden problem: zamiast dowodzić grupą ludzi, wolałaby projektować. Dr Paweł (Jan Jurkowski) z kolei to jedyny medyk w bazie i kolejna „osoba na odpowiednim miejscu”.  Jak nikt, boi się zarazków kosmitów, chorób, a nawet… sztućców! Generalnie wszystkiego, co może nie być sterylne. Drugą kobietą na "Misji" jest biolog Eliza (Julia Wyszyńska), specjalistka od upraw wszelkiego rodzaju roślin i wielka fanka tworzenia nowych, zupełnie niestworzonych gatunków. Prywatnie kobieta jest żoną Arka (Marek Hucz), pokładowego programisty, odpowiadającego za mniej lub bardziej sprawne działanie systemów. Sam ma jedną wadę: wieczną sklerozę, ciągle o czymś zapomina. Grupę wysłanników galaktycznych zamyka Andrzej (Paweł Mitrowski), poczciwy kwatermistrz, który nadaje się do wszystkiego tylko nie do tej fuchy! Ten bardzo „nie na miejscu” skład ma do zrealizowania dwa ważne cele. Po pierwsze: przeżyć! Po drugie: rozbudować bazę, dociągnąć "Misję" do końca i sprawić, żeby jej rezultat był pozytywny. Czy to jednak wykonalne? 2021-06-23 14:54:11.0 https://fwcdn.pl/webv/78/99/57899/57899.6.jpg https://fwcdn.pl/video/f/45/876045/Player_Misja_s1_launch_30s_data_vp9_1080p.vp9.1080p.webm
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO GO, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunnes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Vod.pl, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Playstation Plus Video Pass, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami.