PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644190}
7,1 1 322
oceny
7,1 10 1 1322
Mob City
powrót do forum serialu Mob City

może być coś jak Zakazane imperium jednak po II wojnie i z drugiej strony wybrzeża...jak tak będzie to mam nowy serial do oglądania ;D

klub7

To nie jest serial bazujący na "Gangster Squad". Mickey Cohen istniał naprawdę. Jego postać była wielokrotnie wykorzystywana na potrzeby kina i literatury, np. w powieściach Jamesa Ellroya.

Mr_Myers

to akurat dobrze wiem, chodziło mi tylko że pomysł prezentacji tego serialu będzie podobny do tego filmu, postać jest autentyczna tak jak np. co niektórzy bohaterowie z Zakazanego imperium...Capone, Lensky, Luciano itd...

klub7

ja mam tylko nadzieje, ze poziomem bedie blizej do boardwalk empire niz do tego gniota gangsters squad

użytkownik usunięty
danteusz

Po pierwszej ocenie na filmweb i imdb bliżej chyba do tego drugiego...

Miałem założyć temat, ale widzę, że nie ma co z takim zainteresowaniem serialem. Podczepię się tutaj. Oglądał ktokolwiek to już? Warto "tracić" na to czas? Po tych 2 odcinkach wytrzymuje porównanie z Peaky Blinders (tam było odcinków 6, więc chyba można się już pokusić o wstępne porównanie)? O porównywanie z BE nawet nie proszę. :)

użytkownik usunięty
Pan__Cogito

Ja nie oglądałem, mam zamiar, ale jak się okażę po 6 odcinkach, że serial jest do dupy, a potem jeszcze go skasują bo słaba widownia, to nawet nie ma co go zaczynać. Dlatego czekam i może ktoś się wypowie.

Też się tego obawiam. Przeczytałem recenzję hatakową i z niej wynika, że powinien trafić w me gusta, ale ostatnio się przejechałem z nimi na Draculi (2 odcinki obejrzałem), zachęcony recenzją. Więc też poczekam. Co się rzuca w oczy, to całkiem zacna obsada.

użytkownik usunięty
Pan__Cogito

Dla Bernthala mam zamiar obejrzeć ten serial bo urzekł mnie w The Walking Dead jako Shane. Zobaczymy co z tego będzie! Masz może link do tej recenzji?

hatak.p l/artykuly/western-na-ulicach-los-angeles

Usuń przerwę, regulamin itd.

użytkownik usunięty
Pan__Cogito

Ok, już znalazłem, ale dzięki. No, recenzja przekonuje, ale już poniższe komentarze nie. Także poczekamy, zobaczymy.

No, a w artykule obok jest pokazane, że kiepska oglądalność w USA, więc możliwa kasacja, chociaż myślę, że dadzą mu szansę. No ale jak wyjdzie 6 odcinek, to tak czy siak pewnie obejrzę.

Pozdrawiam.

Dwa pierwsze odcinki miały słabą oglądalność. Kasacja bardzo prawdopodobna.

Grieves

Wiecie gdzie można obejrzeć ten serial? :)

Sarenka_6

A gdzie oglądasz inne seriale?

Grieves

Gdyby ten serial był na stronie, na której oglądam inne serial, to nie zadałabym tego pytania :)

użytkownik usunięty
Sarenka_6

Polecam ściągnąć odcinek. Zanim na stronach pojawią się napisy, to Ty już zdążysz obejrzeć na komputerze z napisami, które zostały zrobione przez Grupę Hatak.

Dziękuję.

Nie można się sugerować innymi opiniami bo każdy ma inne swoje osobiste upodobania.

Pan__Cogito

Peaky Blinders oceniam w sumie dość wysoko, jednak jak dla mnie późno się rozkręcił, tutaj mamy od razu podane kawę na ławę w 2 pierwszych odcinkach, chociaż chyba za wcześnie na porównywania, ogólnie oba można oglądać, moim zdaniem czasu nie stracisz. Wśród tego całego chłamu seriali mogą być ok.

klub7

Za dużu strzelaniny i zabijania a za mało seksu i romansu.

frych3

To nie oglądam :-P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones