PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622591}

Moja niania jest wampirem

My Babysitter's a Vampire
6,4 2 336
ocen
6,4 10 1 2336
Moja niania jest wampirem
powrót do forum serialu Moja niania jest wampirem

zeby takie shity puszczali dzieciom , gdy ja byłem mały oglądało się króla szamanów , pokemony ,
jagoda li , 6 w pracy , coś tam o kartach i wojownikach szaolin ( nie wiem jak to się pisze ) a teraz to
takie gnioty pokazują

karbaro

Jak ty byłeś mały to takie żeczy oglądałeś a oni takie filmy i seriale oglądają teraz się zmieniają kiedyś był bardzo lubiany ,,Bolek i Lolek'' a później co innego
świat się zmienia co poradzisz a i tak to jest normalniejsze niż inne żeczy w TV czepiaj się np : ,,Pory na przygode'' bo to jest kompletnie durne
a tu choć mały sens jakiś jest

Alfawolf

daleko mu do króla szamanów

karbaro

Też widziałem niezły

ocenił(a) serial na 9
karbaro

Ty tutaj wymieniasz kreskówki a MNJW jest serialem fabularnym w dodatku fantastyczno przygodowym... Nie twierdzę że to co puszczają teraz w tv jest ok ale akurat ten serial daje radę. Mistrzostwem to on nie jest ale to co wymieniłeś też nie każdemu może się podobać. Z tytułów, które wymieniłeś mnie przypadła do gustu tylko "6 w pracy"... No i "Pokemony" oczywiście.... Ale to chyba każdy oglądał i zbierał karty z chipsów. A potem się tym wymieniało.... :-) Dobre czasy... Jako dziecko oglądałam też nałogowo Cartoon Network... Ale kreskówki takie jak "Laboratorium Dextera", "Atomówki", "ScoobyDoo" czy "Tom i Jerry"... A "Króla Szamanów" nie znosiłam ;p

Lola140392

lubiłem też szał na amande i jakiś serial o luisie ( to nie kreskówki ) pozatym mało pamiętam z przeszłości więdz wymieniłem tylko to co kojaze ale napewno każdy z tych tytułów jest lepszy niż ta cholerna hanna montana

ocenił(a) serial na 9
karbaro

A z tym to się akurat zgadzam :-) To jest dopiero shit nad shitami :-P

Lola140392

mam znajomą która ma obsesje na punkcie tego serialu ( jak i całego disneya ) zachowywała sirę i mówiła dokładnie jak ta cała hanna montana , bardzo smutny przypadek ale chyba wszystko już z nią OK . Pare razy widziałem ją z facetem i chyba jej uświadomił że życie to bajka ( tylko sex i peniądze )

ocenił(a) serial na 9
karbaro

Nie uważam, żeby to było w życiu najważniejsze, ale ludzie mają różne spojrzenie na świat i ja to szanuję. Ale dobrze chociaż, że koleżanka się otrząsnęła z hanomontanozy. Ten serial zamienia mózgi dzieci w papkę, tak jak większość seriali Disney'a. Szczególnie te nowe. Stary Fox Kids/Jetix i Cartoon Network miał lepsze propozycje.

Lola140392

podoba mi się twój charakter nie zmieniaj się i trzymaj się . dzieki za rozmowe

ocenił(a) serial na 9
karbaro

Nie ma sprawy i dzięki również ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones