PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622591}

Moja niania jest wampirem

My Babysitter's a Vampire
6,4 2 336
ocen
6,4 10 1 2336
Moja niania jest wampirem
powrót do forum serialu Moja niania jest wampirem

Jakim cudem?

ocenił(a) serial na 10

W jakim cudem te wampiry się poruszają w świetle dziennym bo nie mogę tego zrozumieć?

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

w każdym serialu wampiry różnią się od siebie..

ocenił(a) serial na 10
Zelcia22

A oglądasz może Czysta Krew i Pamiętniki wampirów?

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

czysta krew nie ale pamiętniki wampirów tak .Nie mogę się doczekać 5 sezonu :)

ocenił(a) serial na 10
Zelcia22

No ja też i miałem na myśli że jak oglądasz te pamiętniki wampirów wiesz że tam noszą specjalnie sygnety od światła dziennego. I czemu nie oglądasz czysta krew?

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

bo nie przypominam sobie żebym słyszała o takim serialu ale jeśli polecasz to może zacznę oglądać :)

ocenił(a) serial na 10
Zelcia22

No ależ oczywiście że na tak sama sobie zobacz. A co napiszesz mi na temat co jak napisałem że tam noszą specjalnie sygnety od światła dziennego?

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

w pamiętnikach wampirów?

ocenił(a) serial na 10
Zelcia22

czy moja niania jest wampirem ? Bo w niani to ich chyba tylko mocne słońce parzy bo wspominali coś w jednym z odcinków, chyba w " Powiedz że będziesz maztakiem".

ocenił(a) serial na 10
Zelcia22

tak w pamiętnikach wampirów bo tez to uważnie oglądam jak czysta krew no i saga zmierzch wszystkie dotąd części. I co zaczęłaś oglądać czysta krew bo ja jestem już po 6 sezonie i czekam na 7 no i na 5 sezon pamiętniki wampirów.

ocenił(a) serial na 10
Zbuntowany_RBD

Jeszcze nie bo nie mam czasu ale może jutro zacznę :)

użytkownik usunięty
Zbuntowany_RBD

Bo to są krwiożercze wampiry jak w horrorach :D To są takie serialowe w Zmierzchu też byli na słońcu ;3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones