PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622591}

Moja niania jest wampirem

My Babysitter's a Vampire
6,4 2 336
ocen
6,4 10 1 2336
Moja niania jest wampirem
powrót do forum serialu Moja niania jest wampirem

Koniec

ocenił(a) serial na 10

Jutro jest ostatnia część ostatniej części :P Chyba się załamię znam zakończenie i aż ściska w
środku, że nie wiem co dalej. Twórcy specjalnie to zrobili by po obejrzeniu ostatniego odcinka nie
można było spać z ciekawości. Spróbują tylko tego nie wyjaśnić, a (w sumie nic nie mogę zrobić,
ale się wścieknę):'(

gabosz381

Nawet jeśli coś będzie to pewnie zanim to zrobią minie z rok i już zapomnisz o tym filmie ; )

ocenił(a) serial na 10
igorano250

Nigdy nie zapomnę!!!! >:( TO MOJA MIŁOŚĆ!!!.

gabosz381

Ja tak samo , i moja też kocham ten serial . <3<3<3<3<3...

ocenił(a) serial na 10
gabosz381

Spokojnie może zrobią kontynuacje :D

ocenił(a) serial na 10
gabosz381

tez jestem wkurzona... taka kojcowka... achh.. musi byc 3 sezon! bo jak to tak ?

ocenił(a) serial na 10
Koszmarxd

Nie wiem czy ktoś przecztał więc zamieszczam na innym temacie tak na wszelki wypadek.Dobra to na razie tyle co się dowiedziałam. Trzeci sezon będzie a jego premiera będzie miała miejsce 28 czerwca na jednej stronie udało mi się znaleźć takie informacje:
Teraz po finale drugiego sezonu jest nowa groźba zła Alaric Black oryginał wampir/wilkołak hybryda młodszy brat Jesse'go.Chce zamienić Ethana w Hybrydę ale Sarah chce trzymać go jak najdalej.
Ethan Morgan teraz ma więcej wizji i może stac się hybrydą. W odcinku 3 Nowa Potężna Hybryda Alaric staje się częścia paczki.
Kris Hale jest nowym przyjacielem Benniego i Ethana który wie wszystko na temat wampirów, wilkołaków,agów, goblinów. Jest maszyną do zabijania o wysokich kwalifikacjach, przerażający gorący i znający się w śmiertelnych sztukach on również jest czymś nie z tego świata. On jest nazwany Ganima, czyli połązcenie wilkołaka i Kanima.
Wiem, że to jeszcze długo, ale i tak się cieszę jak nudysta w lecie :P

ocenił(a) serial na 10
gabosz381

fajnie

gabosz381

Podasz mi linka do tej strony tak chce tylko sprawdzić mięć pewność .Thanks :)

gabosz381

a wiesz może co z wątkiem erica, benny bo mnie to chyba najbardziej interesuje xD z góry dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones