PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622591}

Moja niania jest wampirem

My Babysitter's a Vampire
6,4 2 336
ocen
6,4 10 1 2336
Moja niania jest wampirem
powrót do forum serialu Moja niania jest wampirem

Oto oficjalne oświadczenie: http://www.freshtvinc.com/blog/no-third-season-of-my-babysitters-a-
vampire/

ocenił(a) serial na 10
Lola140392

Czemu ?? :(((

ocenił(a) serial na 9
Lola140392

A szkoda, bo według mnie to najfajniejszy serial Disney Channel, tuż po Czarodziejach z Waverly Place :(
Oby się jednak namyślili i zrobili

ocenił(a) serial na 9
MovieStar22

Ja tam za Czarodziejami nie przepadam ale MBAV jak najbardziej lubię i gdyby powstał 3 sezon byłoby cudownie. Szczególnie że 2 zakończył się beznadziejnie :/

ocenił(a) serial na 9
Lola140392

Dokładnie, oglądając ostatni odcinek drugiego sezonu miałam ogromny niedosyt, dlatego według mnie powinni zrobić ten trzeci sezon.

ocenił(a) serial na 9
MovieStar22

Albo chociaż jakiś film podsumowujący.... Chociaż wolę jednak cały 13-odcinkowy sezon :)

ocenił(a) serial na 9
Lola140392

Ja tak samo :)

Lola140392

Na razie czy wogóle?

ocenił(a) serial na 9
Sweet_Raspberry

Teraz to już nie wiadomo... Jedni mówią, że serial zakończy się na 2 sezonie i będzie film, inni że jest szansa na kolejny sezon. Ale oficjalne oświadczenie to właśnie to którego link podałam powyżej. Czyli z tego wynika że na razie nie będzie 3 sezonu :/ A jeśli powstanie to raczej nieprędko :(

Lola140392

Szkoda ; / Bo 2 sezon zakończył się tak interesująco że aż by się chciało oglądać następne odcinki ....

ocenił(a) serial na 7
Lola140392

Nie ma nic nowego w sprawie trzeciego sezonu i ewentualnie czemu go nie będzie?

ocenił(a) serial na 9
Ingrid_Fox

Póki co nic :/

ocenił(a) serial na 7
Lola140392

Dzięki. Szkoda.

Ingrid_Fox

Są dwie możliwości
1: Albo nie umieją robić zakończeń bo to było strasznie denne ,
2: Albo zrobili takie żeby dać nam niedosyt i zachęcić do oglądania kontynuacji

Osobiście mi pasuje film albo 3 sezon byle by to jakoś skończyli bo mnie krew zaleje

ocenił(a) serial na 7
Alfawolf

Popieram, ważne by dali wyjaśnienie po drugim sezonie. Film albo kolejny sezon.
Są jakieś nowe wieści może?

ocenił(a) serial na 9
Ingrid_Fox

Ktoś podał taką wiadomość na fanpage'u na facebook'u, że ma być podobno film. Ale nie wiadomo kiedy ;p Więc wychodzi na to, że na pewno nie w najbliższym czasie... :/ Denerwuje mnie ich olewczy stosunek do fanów serialu. Jeżeli chcą zakończyć na 2 sezonie to mogliby chociaż wydać jakieś oficjalne oświadczenie na stronie :/

ocenił(a) serial na 7
Lola140392

Dziękuję. W pełni popieram.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones