serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Moje chłopaki

My Boys
2006 - 2010
30 min.
6,5 199
ocen
6,5 10 1 199
Wielka miłośniczka sportu i dziennikarka sportowa, P.J. Franklin (Jordana Spiro, "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze", "Facet z ogłoszenia") ma do randek męskie, nonsensowne,... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Moje chłopaki zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Wielka miłośniczka sportu i dziennikarka sportowa, P.J. Franklin (Jordana Spiro, "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze", "Facet z ogłoszenia") ma do randek męskie, nonsensowne, sportowe podejście, które często odstrasza potencjalnych kandydatów. Jej jedyna przyjaciółka – Stephanie (Kellee Stewart, "Zgadnij kto") radzi, by zaczęła ubierać się iWielka miłośniczka sportu i dziennikarka sportowa, P.J. Franklin (Jordana Spiro, "JAG - Wojskowe Biuro Śledcze", "Facet z ogłoszenia") ma do randek męskie, nonsensowne, sportowe podejście, które często odstrasza potencjalnych kandydatów. Jej jedyna przyjaciółka – Stephanie (Kellee Stewart, "Zgadnij kto") radzi, by zaczęła ubierać się i zachowywać bardziej kobieco. P. J. trudno jednak wyzbyć się nawyków chłopczycy. Poza pracą jest gospodynią regularnych turniejów pokerowych i menadżerem drużyny baseballowej, w której grają jej znajomi. Właściwie niemal nieustannie funkcjonuje w męskim świecie. Najbliższy krąg znajomych P.J. to starszy brat pantoflarz, Andy (Jim Gaffigan, "The Ellen Show"), dyrektor wykonawczy drużyny Chicago Cubs, Mike Callahan (Jamie Kaler, "Rodzinny dom wariatów"), sprzedawca pamiątek sportowych, Kenny Moritorri (Michael Bunin, "Hoży doktorzy") oraz Brendan Dorff (Reid Scott, "Zemsta kobiety w średnim wieku"), hardrockowy DJ radiowy, który po częstych rozstaniach z dziewczyną zawsze ląduje w gościnnym pokoju P.J. Kiedy drużyna potrzebuje nowego łapacza, do gry wkracza Bobby Newman (Kyle Howard, "Related"), dziennikarz baseballowy, według Stephanie idealny materiał na chłopaka P.J.  Wydawać by się mogło, że liczne zajęcia P.J. – pokerowej ekspertki, reporterki baseballowej i menadżera drużyny, nie pozostawią obojętnym na jej wdzięki żadnego mężczyzny. Jest jednak inaczej – to właśnie przez te talenty trudno jej umówić się na randkę. P.J. jest prawie zawsze gotowa dać z siebie wszystko, tak bardzo, jak bardzo nieprzejednana jest w przestrzeganiu swoich zasad w serialu "Moje chłopaki".

studio
Pariah / Sony Pictures Television (współudział) / Two Out Rally Productions
tytuł oryg.
My Boys
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Chicago (Illinois, USA) i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych