PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192515}

Monster

8,1 4 916
ocen
8,1 10 1 4916
Monster
powrót do forum serialu Monster

Świetna seria!!!

ocenił(a) serial na 10

Gorąco wszystkim polecam!!!! Bardzo dobry kryminał i ciekawa fabuła. Nawet moja mama, która jest przeciwniczka anime oglada ze mną i bardzo jej się seria podoba. Jeszcze raz polecam wszystkim fanom japońskiej animacji i ludziom lubiącym tajemnicze historie (ale bez mocy nadprzyrodzonych) oraz kryminały...nie zawiedziecie sie!!!
pozdrawiam Dante
P.S.Nie wiem jak wytrzymam do końca bo jeszcze nie wydali wszystkich odcinków!!!

ocenił(a) serial na 10
Dante_Keane

Świetne :) Świetna historia kryminalna, przepiękna postać Johana (czyste zło :D). Moją ulubioną postcią był również inspektor Runge. Autor anime starał się nas zaskakiwać na końcu odcinków jakimiś nieoczekiwanym zdarzeniem. Naprawde anime godne polecenia.
Szkoda, że nie ma drugiej serii.

WhiteDevil_2

nie wiem z czego to wynika ale obejrzalem juz 10odc i nie czuje sie wciagniety - jak narazie odcinki wydaja mi sie bardzo srednie. czy dalsze odcinki nadrabiaja poziom?

ocenił(a) serial na 10
Dante_Keane

Oglądałam w zeszłym roku w ferie, w tym chyba powtórzę. Od obejrzenia tego anime każde inne wydaje się głupiutke i naiwne.
Johan, ah, Johan ;]
Rudge był niesamowity z magicznymi paluszkami (jeśli wiecie co mam na myśli), ale dla mnie po prostu z jednej strony wkur****ącą postacią była Eva ale w niej było coś niesamowitego... Tenma już na zawsze będzie dla mnie prawdziwym super bohaterem, takim realnym, że mam wrażenie że zaraz go spotkam.
Hm, po 10ciu odcinkach już coś zaczyna się dziać, jednak urok tego anime polega na myśleniu, bawieniu się w detektywa i wrażeniu że Johan stoi tuż za Tobą.

ocenił(a) serial na 10
Dante_Keane

Zgadzam się z autorem, anime naprawdę wybitne, wciąga od początku i już nie puszcza, aż do końca ;D

Inspektor rządzi i wg. Mnie, jest tutaj najciekawszą postacią, po prostu taki prawdziwy, zawzięty i świrowaty skurczybyk :D
Jeżeli kiedykolwiek mieliby to zekranizować, to w Jego roli widzę Oldmana :D (tak Mi się jakoś kojarzą razem ;D)

Oglądałem to ze dwa lata temu i chyba wkrótce odświeżę Sobie tą pozycję :)


Pozdrawiam i Polecam!

ocenił(a) serial na 10
TomHa

Ekranizacja będzie prawdopodobnie w tym roku, od połowy zeszłego jest oznaczony jako produkcja 2009 ;]
A co do cast'a nie wiadomo ;| Są podejrzenia że film został wycofany z produkcji, bo nie ma ŻADNYCH info nt. reżyserii, jedyne co jest znane to nazwisko scenarzysty.

ocenił(a) serial na 10
Eriis

Ciężko Im będzie uzyskać poziom pierwowzoru :) Szczególnie tak doskonałego, no ale trzymam kciuki, może zdarzy się cud i powstanie coś ciekawego :)

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones