filmweb.pl
Zaloguj się
filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Filmy w TV
Nagrody
Newsy
Recenzje
Publicystyka
Filmweb poleca
Programy Filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Seriale w TV
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Listy
Nowość
Mój Filmweb
Aktywność (oceny znajomych)
rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
VOD
Zobacz wszystkie VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Kino
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
TV
program TV
lista programów
chcę zobaczyć
Monster
Opinie
Monster
2004 - 2005
Strona serialu
Nowość
Listy
(16)
pełna obsada
(65)
odcinki
(75)
Oceny krytyków
(0)
Oglądaj online
Ciekawostki
(2)
Recenzje
(1)
Forum
plakaty
(40)
najlepsze odcinki
najlepsze sezony
Opisy
(1)
odcinki
Newsy
(3)
Monster
/serial/Monster-2004-192515
2005
Other23
9
Naziści, okultyzm, psychopatyczny morderca i komunistyczny sierociniec - jest moc!
czytaj dalej
Fyodor Entidzov
9
Jak zwykle w bajkach główna postać jest tak moralnie nieskazitelna, że to wkurwia, ale mimo to....ale mimo to....wspaniała baja.
czytaj dalej
Laru Wójcik
9
weekend z życia, ale było warto
czytaj dalej
Mateusz Hemmerling
8
jak HBO to nakręci to dopiero będzie jazda
czytaj dalej
daniel krajewski
10
mózg rozjebany
czytaj dalej
Desu_desu_desu
10
Serial anime, który urwał mi d...pośladki. Działa jak narkotyk który łatwo przedawkować, dlatego polecam rozłożyć oglądanie na dłuższy okres czasu.
czytaj dalej
karkata
9
Już chyba nigdy nie będę się tak darła przerażona tylko dlatego, że ktoś się uśmiechnął. Postać Johana to arcydzieło w czystej postaci, nie do podrobienia.
czytaj dalej
Krelian
9
Potwór wewnątrz mnie zaraz eksploduje. Bari bari, kusha kusha, baki baki, gokun
czytaj dalej
Oskar Janicki
5
do ~50 odc; początek super potem mid af
czytaj dalej
AdRiaNna DraS
9
szkoda bo Johan to takie ładne imię
czytaj dalej
msorgo
9
Johan libert mój ulubiony antagonista i niesamowity doktor tenma uwielbiam historie potwór który nie miał imienia, psychologiczne gowno którym utknęłam
czytaj dalej
to ja
7
konkretne story ale nudzi trochę w pewnym momencie
czytaj dalej
Filip Szewczyk
10
mega banger, totalna topka
czytaj dalej
Dawid Michalec
5
Miałem wielkie oczekiwania, ale niestety serial zawiódł. Strasznie rozwleczony. Pierwsze odcinki naprawdę mnie wciągnęły, ale im dalej w las tym nudniej.
czytaj dalej
Maciej Felidiusz
8
Dużo dobrego słyszałem o tym anime i, jak się okazało, całkiem zasłużenie. Historia Tenmy i jego pogoni za tajemniczym i bezwzględnym Johanem, dawnym pacjentem, któremu sam uratował życie, wciągnęła mnie na długie godziny. Serial ma świetny pomysł, a czas i umiejscowienie akcji (Niemcy w późnych latach osiemdziesiątych) tworzą niesamowity, duszny i ponury klimat. Atmosfera mrocznej tajemnicy pasuje idealnie do wypłowiałych kamienic i burej estetyki tamtej epoki. Wielokrotnie miałem wrażenie, że już za chwilę wszystko się rozwiąże, trzymanie widza na granicy wyjaśnienia całej sprawy udaje się idealnie. Mój jedyny zarzut to kilka niepotrzebnych wątków pobocznych, które burzą klimat zaszczucia i odciągają uwagę od głównych bohaterów. Gdyby skrócić Monstera z 74 odcinków do - powiedzmy - 50, otarłby się o perfekcję. Chyba nigdy wcześniej nie oglądałem tak dobrze osadzonego w rzeczywistości anime, z tak dobrze rozpisaną historią. A, i jeszcze jedno - muzyka z intra jest niesamowita!
czytaj dalej
Homerus
8
Kolejne podejście i w końcu udało się obejrzeć całość po 20 latach XD Początek wydaje się być strasznie ślamazarny, a pierwsze kilkanaście odcinków ciągnęły się i nużyły. Dopiero później wszystko te wszystkie smaczki zaczynały się zazębiać i łączyć w spójną historię z ciekawym klimaterm klimat - taki ciekawy miks obyczaju z kryminałem dziejący się tak przed jak i po upadku żelaznej kurtyny w Niemczech z delikatnymi naleciałościami typowymi dla anime :P
czytaj dalej
somebodyrocky
8
jest arcydziełem, ale czy jest aż tak Dobre?
czytaj dalej
Misha88
5
Brdzo mało sensu, bardzo dużo emocji.
czytaj dalej
Szymon Głowacki
10
Podczas oglądania cały czas czuć gęstą atmosferę. Rewelacyjna historia, po której dochodziłem do siebie 2 tyodonie!!
czytaj dalej
Karol Dudek
3
nudne
czytaj dalej
Adsun22
8
Bardzo wierna adaptacja, ale jednak czytanie czarno-białej mangi miało swój niepowtarzalny klimat. A i tak mimo wszystko bardziej cenię 20th Century Boys. Mam nadzieję, że też się kiedyś doczeka takiego anime.
czytaj dalej
Marcin Jarnot
10
To jest lepsze niż Death note. Thriller psychologiczny to najlepszy gatunek filmowy,a Monster robi to świetnie. Drugie anime które oglądam ma lepszy dubbing angielski(brzmi bardziej poważniej) niż oryginał japoński
czytaj dalej
PRoLek161
5
🚨 Uwaga spoiler! 🚨
Wchodzę na własne ryzyko
Paula Szymkowska
8
Każda z postaci była interesującą, jakie to było dobre...
czytaj dalej
de ad
10
moje ulubione anime, polecam je kazdemu znajomemu ale nigdy nikt go nie ogladnal bo wlasnie takich mam znajomych
czytaj dalej
1
...
4
5
6
Popularne na VOD
Za wszelką cenę
Opinie
Wdowia zatoka
Opinie
Ród smoka
Opinie
Zobacz popularne na VOD