PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 729
ocen
8,1 10 1 104729
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Nareszcie się doczekałem tego, co najlepsze w tym serialu. Trzyma w napięciu przez cały odcinek, fabuła ruszy do przodu, a w trakcie całego odcinka cały czas nie wiadomo co się stanie i czego się spodziewać. Już się nie mogę doczekać następnego odcinka!!

ocenił(a) serial na 8
Virtanen

Przez te urojenia Eliota już sam nie wiem czy to była jego wizja, czy real life. W każdym bądź razie najlepszy odcinek tego sezonu, dużo akcji szczególnie końcówka, aż nie mogę się doczekać następnego odcinka.

ocenił(a) serial na 10
szmulek7

Nie tylko ty !

szmulek7

W każdym razie! Nie "w każdym bądź razie"

ocenił(a) serial na 9
Virtanen

Dzięki.Miałem przerwać te nudy po 4-tym,ale dam sznsę jeszcze5-temu...

Virtanen

Sezon ten jest mega nudny, akcja wogole nie postepuje, poszlo to w strone zakladu psychiatrycznego, a nie hakowania, watki poboczne z dupy, w stylu murzyn z office gangster bije go, za obejrzenie strony, nuda, nuda, nuda. do tego watek fbi. pol sezonu i wlasciwie nic sie nie wydarzylo, nie poszla akcja naprzod.
jedyne co sie broni ze jest ciekawie nagrany, neitypowo, ale chyba juz tego serialu nie da rady uratowac.

piotrwit

racja kiepsko prowadza 2 sezon jak narazie mega zmarnowany potencjal. oczywiscie sa smaczki it ale o wiele za malo aby przyknac oko na razace bledy i niedocziagiecia.

ocenił(a) serial na 8
Virtanen

Może tylko odrobinę lepszy niż pozostałe 4 epizody. Nuda, nuda, nuda.

ocenił(a) serial na 10
Dawidt

CO SADZICIE O 6 ODCINKU

ocenił(a) serial na 10
TyrionLanister

super, prawie umarłam z napięcia ;x

ocenił(a) serial na 8
karolajn666

nooo..mocny odcinek... 10 minut po seansie, a pikawa dalej napitala :D

ocenił(a) serial na 8
petrq

"produced by Christian Slater" to się odnosiło do tego "smiechowego" początku, czy do całego odcinka?

ocenił(a) serial na 10
petrq

Po tym odcinku nadal dochodze do siebie

ocenił(a) serial na 9
Virtanen

Ja tez czuję niedosyt, nic w tym sezonie nie wiadomo, czy to się dzieje serio, czy Eliot to wymyśla. Nie ma nic ze smaczków z IT jakie były w pierwszym sezonie. Naprawdę się nudzę, gdyby nie ostatnie dwa odcinki to bym już przestał to oglądać..

ocenił(a) serial na 10
Virtanen

Żałujcie wszyscy jeśli przerwaliście na 2 sezonie xd :c

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones