Mroczne pożądanie
powrót do forum 1 sezonu

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić scenę walki w ostatnim odcinku? Dlaczego Alma postrzeliła Leonardo? Nie wyglądała jakby miała to zrobić omyłkowo.. dlaczego wrzuciła się potem z nim do basenu? Dlaczego nie postrzeliła Estebana, żeby zgarneli go ostatecznie?

ocenił(a) serial na 9
brzozor

Mi sie wydaje ze po prostu źle wycelowala. Bardziej mnie zastanawia ostatnia scena Estebana z Dario. Miał się przespać z Brenda???

aldona_lip

Może postrzeliła męża za zdradę z jej przyjaciółką? Też nie do końca wyglądało mi to na przypadkowe.
Taki był plan: Dario miał uwodzić Brendę aż od osiągnięcia jakiegoś tam celu (może np. miał ją rozkochać i złamać jej serce jak ona kiedyś złamała Estebanowi?), ale po drodze wpadł, bo "na zabój" (!) zakochał się w Almie.

brzozor

Jak da mnie to rowniez nie wygladalo na przypadkowe postrzelenie. Troche zaczyna mi to wygladac na to, ze Alma jest w zmowie z Estebanem i Dario i chca zniszczyc sedziego. Postrzelila Leonarda i wskoczyla z nim do basenu, aby dac szanse ucieczki Estebanowi (choc zastanawia mnie to, ze policja, ktora podjechala pod dom z Leonardem nie zdolala zlapac kulejacego). Cala trojka miala powody, aby zemscic sie na Leonardzie - Alma, bo podejrzewam, ze juz wczesniej wiedziala, ze maz ja zdradza z przyjaciolka, Esteban, bo brat zniszczyl mu kariere i sypial z kobietami do ktorych on cos czul, Dario chcac zemscic sie za ojca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones