Mroczne pożądanie
powrót do forum 2 sezonu

Świetny

ocenił(a) serial na 10

Ja się nie zgodzę z krytyką. Świetny, trzymający w napięciu wręcz uzależniający. Drugi sezon tak samo dobry jak pierwszy...

marlena_kaczmarek_3

niewyżyta mamusika :D

ocenił(a) serial na 6
mati_lacny

Ale jaka fajna ;-)

ocenił(a) serial na 8
marlena_kaczmarek_3

Wg mnie 2 sezon nawet lepszy

ocenił(a) serial na 6
NetiaK2

To się zabieram za oglądanie.

ocenił(a) serial na 10
Monik79

Drugi sezon Super. Obejrzałam w dwa popołudniu. Bardzo wciąga

ocenił(a) serial na 8
marlena_kaczmarek_3

Oczywiście, bardzo dobry, mocny serial, Alma i Dario i tak uważam że powinni być razem, a jego sobowtór brat winien istnieć, to mogłaby być otwarta furtka do następnego sezonu

marler78

Bardzo dobrze że nie są razem, przecież to było od samego początku toksyczne :D

ocenił(a) serial na 7
marler78

Ja też im kibicowałam, miałam nadzieję na ten sobowtór albo bliźniaka. Wiem, że w takich gatunkach nie ma hapy endów, ale jednak... trochę żal :P

ocenił(a) serial na 9
Laura_User

Ktoś mi wyjaśni zakończenie? Chyba nie skupiłam się zbytnio. Dla mnie ten bliźniak wyglądał zupełnie inaczej niż Dario... Miał inne uszy, mniej odstające i inny nos. Więc to był on czy nie?

ewincee

To był on, przecież było pokazane, że Dario charakteryzował się w lustrze, naciągnął sobie uszy, aby tak nie odstawały :D

Laura_User

Kibicowałaś im? Dzizas, przecież Dario rozdziewiczył jej córkę, nachodził całą rodzinę w domu jak typowy psychopata...Cały 2 sezon głowiłam się jakim cudem Alma może być tak głupia, aby odnowić z nim znajomość po czymś takim.

ocenił(a) serial na 10
Qdom

No, ale na tym polegał serial(polecam przeczytać tytuł). To jest właśnie pożądanie,nad którym Alma nie mogła zapanować.

marlena_kaczmarek_3

Ostatnio przeczytałam wypowiedź aktora, który grał Daria, wskazywał on, że chcieli poruszyć problematykę zaburzeń psychicznych. Tylko według mnie zrobiono to w sposób płytki i nieprofesjonalny, nie mówiąc już o zakończeniu, które było infantylne. Można było pokazać głównych bohaterów kilka miesięcy później, gdy się ostatecznie konfrontują, w sytuacji, gdzie Dario ma stwierdzone konkretne problemy psychiczne i podlega leczeniu, terapii i po odzyskaniu równowagi jest gotowy na rozmowę. Wtedy byłoby to wiarygodne i realne. W drugim sezonie był przedstawiony jako notoryczny kłamca, który zrobi wszystko, żeby osiągnąć swój cel, a nie pokazano złożonej osobowości osoby z zaburzeniami. A rozdwojenie jaźni nie polega na tym ( ta diagnoza padła ze strony terapeutka Almy), że coś jest białe albo czarne i tak naprawdę nic nie zrobiono dalej z tym wątkiem, a wydaje mi się, że to było kluczowe. Tak naprawdę, jako widzowie nie poznaliśmy prawdziwego Daria, to były tylko jego dwie odsłony, które polegały na odegraniu konkretnej roli w danej sytuacji Szkoda, że zmarnowano ten potencjał...

ocenił(a) serial na 9
marlena_kaczmarek_3

ja też oglądałam odcinek za odcinek .Mega mnie wciągnął Uwielbiam takie klimaty :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones