PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Muzyka

ocenił(a) serial na 10

Czy muszę przypominać, że muzyka w tym serialu jest EPICKA?? Inaczej nie da się tego określić :D.
Intro to tak wchodzi do głowy, że nie wyjdzie przez najbliższe lata.

anne22

hahahahahaha mam to samo :DD tak mi włazi do głowy że muszę przewijać na sam początek ze 2 razy :DD nareszcie ktoś kto czuje to samo do muzyki :D podobnie mam z intro do "Black sails" który zresztą gorąco polecam :)

ocenił(a) serial na 10
Jane_Mary20

Dzięki na pewno obejrzę :D
I nic dziwnego, że serial oprócz samej fabuły i bohaterów to zaskakuje samą muzyką :D.
Dzięki czemu oglądalność wzrasta.
Możliwe,że możemy doczekać się jeszcze 3 sezonu :D

anne22

Już po pierwszym odcinku mam muzykę tytułową ustawioną jako dzwonek i czasem łapię się na tym, że zamiast odebrać telefon słucham aż wybrzmi do końca :-)

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Skąd mogę wziąć soundtrack z intra?? :D

anne22

Z netu, oczywiście, wpisujesz "The Musketeers ringtone" i masz kilka linków do miejsc, z których pobierzesz.

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Wielkie dzięki :D

ACCb

szkoda, że na filmwebie nie można dawać "lubię to", bo masz u mnie wielkiego plusa :D

użytkownik usunięty
ACCb

Też mam to w telefonie od kilku tygodni, ciekawe czy i kiedy pojawi się oficjalny soundtrack :)

ocenił(a) serial na 10

Ja też mam to od wczoraj jako dzwonek do tele :D. Fajnie posłuchać jak tak dzwoni :D. Od razu odtwarzam sobie całe intro jak w serialu :D

Informacja na stronie BBC niestety nie jest optymistyczna:
"The music to The Musketeers was created for the programme by Murray Gold. Unfortunately it is not commercially available."
Co - mam nadzieję - nie znaczy, że nie zdecydują się w przyszłości na wydanie płyty. Może przy okazji drugiego sezonu... Teraz pewnie Murray Gold ma mnóstwo pracy z muzyką do nowej serii "Doctora Who", wydaje mi się, że to jest jego priorytet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones