PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=682255}

Muszkieterowie

The Musketeers
7,4 4 677
ocen
7,4 10 1 4677
Muszkieterowie
powrót do forum serialu Muszkieterowie

Od pierwszej sceny widać, że to będzie fajne kino przygodowe. Bardzo ładnie wszystko wygląda, aktorsko dobrze, muzyka fajnie dobrana. Typowy przedstawiciel Płaszcza i szpady ;) Co ma też swoje minusy. Pewne naiwności, typowe dla tego gatunku,najgorsza chyba ta super celność muszkieterów:) Wiem że muszkiety miały niezłą celność, ale muszkieterowie przesadzają . Trafiają praktycznie za każdym razem, nawet z absurdalnych pozycji , podczas skoków , itp itd. A wrogowie rzadko trafiają..tak jakbym oglądał gwiezdne wojny . Pierwszy sezon 8/10 Sama postać kardynała, jest o dziwo bardziej historyczna,niż książkowa. Nie jest tu aż taki zły. kombinuje, zleca zabójstwa, ale wszystko dla państwa. W innych filmach i serialach, ma się wrażenie, że robi to dla siebie, i dla zabicia króla. Nawet często współpracuje z muszkieterami. Drugi sezon już gorzej 7/10 Zaczyna się robić powtarzalnie,ale dalej jest dobrze. Gdyby 3 sezon był dostępny na netflix, to bym raczej nie obejrzał,po zobaczeniu drugiego. Fajne kino, ale szybko zaczyna miejscami nużyć. Ale za rok pewnie obejrzę :)

ocenił(a) serial na 8
toyminator

Szkoda,że kardynała nie ma już w drugim sezonie, ale Rocheford świetnie sie wpasował. Peter Capaldi jako kardynał jest świetny, ale mimo uprzedzeń do Muszkieterów jak trzeba to współpracuje z nimi dla dobra kraju. Marc Warren jako Rocheford to istne zło w czystej postaci. Tak go nienawidzę, aż go uwielbiam.
Trzeci sezon ogladałam juz online i zgrzytałam zębami. Uznaję tylko dwa sezony. Na trzecim fabula ostro kuleje poprzez przymusowe zmiany na szybko w scenariuszu. Co zmieniło charakter postaci.

Czołówka serialu to jedna z niewielu, których nie przewijam. Uczta dla oczu i uszu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones