Muszkieterowie (2014-2016)
Muszkieterowie: Sezon 1 Muszkieterowie Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek Muszkieterowie (2014-2016)

Commodities

7,7 306
ocen
7,7 10 1 306
Muszkieterowie
powrót do forum s1e3

Dobry odcinek, ale nic ponadto - dopiero ostatnie 20 min. sprawiło, że oglądało mi się go naprawdę świetnie. Po poprzedniej zapowiedzi myślałem, że odcinek będzie poświęcony Portosowi, a tymczasem odcinek tematycznie nawiązywał i do niego, i do Atosa. Fajnie. Aramis i jego odzywki dalej w formie <no i stanowią świetne sceny humorystyczne, choć było ich tak mało: "my needlework" xd>. Również fajnie, że nie czekali z wyjawieniem 'sekretu' Atosa <myślałem, że dopiero w drugiej połowie sezonu co najwyżej do tego nawiążą> i już w tym odcinku ujawnili w zasadzie wszystko: co, jak i dlaczego pomiędzy hrabią a jego 'piękną' żoną. Kardynał Richelieu jak zwykle z kamienna twarzą i ostatecznie i tak 'wykiwany' przez muszkieterów, choć nawet o tym nie wie xP - muszę przyznać, że było to przednie xD A zapowiedź następnego odcinka sugeruje, że najprawdopodobniej będzie to lepszy odcinek od tego, a może nawet i najlepszy z dotychczasowych <scenografia w niektórych scenach z pewnością będzie lepsza, imo> : )

matiiii

De Winter to zimna ryba. To znaczy aktorka, bo sama postać jest zabójcza XD. Czekałam na scenę Atos&Ona i czuję zawód. Brak szczególnej mimiki twarzy może nie jest problemem na co dzień, ale dla aktora to powinna być przeszkoda. Zastanawiam się, czy na serio nie było lepszych babek do tej roli. Atosa - w sensie aktora - nie oceniam tak surowo, wszak był pijany - znaczy postać :3. Poza tym de Winter miała tu zdominować scenę, jako że fizycznie górowała nad gościem, który był już nieco odpływał. Trochę czuję się zawiedziona, bo nawet scena Atos&D'Arty&pożar wzbudziła we mnie więcej emocji (np. ostatnia twarz Atosa), niż Atos&de Winter&pożar. Uch. Może dalej pójdzie jej lepiej, bo postać de Winter można IMO zagrać lepiej.
Poza tym odcinek ok. Zwłaszcza Portos.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones