Muszkieterowie (2014-2016)
Muszkieterowie: Sezon 1 Muszkieterowie Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Muszkieterowie (2014-2016)

The Exiles

8,0 248
ocen
8,0 10 1 248
Muszkieterowie
powrót do forum s1e6

Fajny odcinek, sympatycznie się oglądało - fajna intryga, Aramis, fajne motywy, całkiem zgrabnie ukazane walki, Aramis, świetne sceny z Kardynałem <swoją drogą cieszę się, że w tym serialu jest pokazywany z innej perspektywy niż to miało miejsce do tej pory, tj. stawiany w sytuacji, w której 'wroga' ma kogoś innego niż muszkieterowie i można podziwiać różne oblicza tego pana, imo>, Aramis, Atos <cholercia, podobnie jak z Richelieu tak i tutaj jest świetne ukazanie Atosa: nie jest byle jakim 'przynudzaczem' <historię ma ciekawą zawsze, jbc> ani ciągle poważnym człowiekiem, a potrafi dociąć celną ripostą <jak w tym odcinku ze dwa razy, najbardziej podobała mi się do tego 'Vincenta'>, uśmiechnąć się, no po prostu klawo się to ogląda>, gagi <ten z beczkami był naprawdę dobry, takie zwykłe nieporozumienie xP>, królowa, Aramis xD

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Dla mnie to był zdecydowanie najlepszy odcinek :D Aramis, naprawdę ciekawa fabuła, pochodzenie niemowlaka, Aramis, kardynał ze śmiertelną powagą pouczający króla (" Decapitating one's mother is rarely popular with the people, Sire"), jego sceny z matką króla- Capaldi wciąż potwierdza, że jest świetnym aktorem (doczekać się niemogę, aby zobaczyć go jako kolejnego Doctora), Aramis, nieco więcej Constance, gagi, dialogi, riposty, ARAMIS :D

Letrin

"kardynał ze śmiertelną powagą pouczający króla (" Decapitating one's mother is rarely popular with the people, Sire")"
Haha, o tak, bezbłędne xD

Fajny tekst miał Atos: gdy 'Vincent' wykłócał się z Portosem <Atos oczywiście też tam stał> o jakieś duperele <chyba miał coś do muszkieterów w ogóle i jego królowej>, nagle miało chyba dojść do pojedynku V vs Portos, a Atos spokojnie i szybko sięgnął po mieczyk i stwierdził z powagą, że jeśli użyje siły to oni też użyją.. i dodał: i sprawi mu to przyjemność. Klawe.

ocenił(a) serial na 5
Letrin

Też uważam, że to najlepszy jak dotąd odcinek. W poprzednich coś się niby działo, ale jakoś nieciekawie.

Z ciekawostek : dopiero teraz zauważyłem, że afroamerykanin Portos nie używa rapiera jak reszta towarzystwa,
tylko schiavony.

ocenił(a) serial na 8
mateusztt

Wydaje mi się, że w tym odcinku intryga, fabuła była bardziej rozwinięta. Nieco mniej pościgów i walk, ale więcej intryg, knowań, niedomówień, co stworzyło całkiem ciekawy obraz.
Widziałam filmik, gdzie wszyscy czterej opowiadają o tym, jak uczyli, a właściwie nadal uczą się, ćwiczą posługiwanie się bronią. Może po prostu aktor, który gra Portosa miał większe problemy w nauce i musieli znaleźć sposób, aby zatuszować jego nieporadność??
Co do jego pochodzenia.... Po ciemnoskórej Gwen w BBC "Merlin" nic mnie już nie zaskoczy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones