PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619268}

My Little Pony: Przyjaźń to magia

My Little Pony: Friendship Is Magic
7,3 7 547
ocen
7,3 10 1 7547
My Little Pony: Przyjaźń to magia
powrót do forum serialu My Little Pony: Przyjaźń to magia

10/10

ocenił(a) serial na 1

żartowałem
1/10

DetektywJax

nie ma to jak dobre uzasadnienie wystawianej oceny xd

filo_wroc

Nie ocenił, byłoby napisane pod avatarem ;P Ignoruj trolla to nie będzie mieć zabawy.

Paskins

ocenił. wejdz w jego profil- seriale- ogladane i tam dał 1/10 . lol.

ocenił(a) serial na 9
filo_wroc

TEMAT (nie)OFICJALNIE ZAMKNIĘTY!*


*dalej piszą tylko trolle i pracownicy zoo

ocenił(a) serial na 10
DetektywJax

I tak wszyscy cie kochamy : )

DetektywJax

jesli ktos daje tej animacji ocene jeden to powinen sie leczyc .,,,,, to jedna z najlepszych animacji wszechczasow

ocenił(a) serial na 1
allen123

leczyc na co ? na dobry gust ?

ocenił(a) serial na 1
allen123

Dlaczego powinni się leczyć? Leczyć to powinni się Brony, dlatego że ta kreskówka NAPRAWDĘ odmóżdża. -.-
*też dała 1/10*

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
Paskins

Aha, to znaczy że jak się mangą i anime interesuję to jestem mango-zje*kiem? Bardzo śmieszne, tak dawno się nie uśmiałam ^u^. To, że oceniam anime na 10, to nie twoja sprawa. Najzwyczajniej na świecie mi się podobały, tak samo jak filmy, które oceniam na taką ocenę. Widać po tym, że ty jesteś kreskówko-zje*em dlatego że takie kreskóweczki oceniasz na wspaniałe 8/10 lub 10/10, to doczepiłeś się właśnie MNIE, ponieważ oceniłam ten shit na 1/10. Naprawdę nie masz co robić? Żenujące. A wszystkie anime świata nie oglądałam, najwyżej 10 albo mniej, bo nie mam czasu. Tego shitu obejrzałam 3 odcinki może więcej i już miałam dosyć. Nie chcę się pieprzyć z jakimś głupim Brony tylko dlatego, że mnie skrytykował. Jestem jaka jestem. Aha, nie jestem jakimś trollem bo nie piszę na różnych forach "umgabumga XDDDDDDDD :*" "O JEZU KOCHAM MLP! YAY! RAINBOW DASH jkasjsajkdajkdsakjdas" czy coś w tym stylu. Może ty byś sobie odpuścił? Nie zagniesz mnie jakimiś drobnymi słowami typu "odpuść sobie". To że jestem hajterem tego shitu, nie oznacza że jestem trollem czy coś w tym stylu. To co? Że jestem jakaś inna bo nienawidzę MLP to jestem hejterem i tak dalej? Każdy może sobie wyrazić swoją opinię. Na twoją inteligencję sądzę że jesteś poniżej wykształcenia półrocznego kociaka ;).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 6
pockyeater

Jednak ocenianie na 1 a określanie "shit" to dwie różne rzeczy, nie uważasz?
"Nie chcę się pieprzyć z jakimś głupim Brony tylko dlatego, że mnie skrytykował" - właśnie to robisz.

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że FiM odmóżdża. Fabułą? Morałami o przyjaźni? Barwnymi postaciami? Lekkim humorem, nastawionym często na odniesienia kulturowe i popkulturowe? Może muzyką Ingrama/Andersona albo rewolucyjnym podejściem do animacji?
Szczerze powiedziawszy to po prostu stawiam, że widziałaś wersję z polskim dubbingiem, gdzie gra aktorska doprowadza widza do furii błyskawicznie i po pół minuty odcinka trzeba walczyć z chęcią sięgnięcia po siekierę i walenia nią na oślep w tłum. W takim wypadku rozumiem.

Pragnę jeszcze zaznaczyć, że nie wtrącam się w dyskusję twoją i Paskinsa, fanatyzm to nie moja działka, bawcie się dalej w swojej piaskownicy. Ja tylko 3 grosze dorzucam.

ocenił(a) serial na 10
pockyeater

Jest ok jeśli tego nienawidzisz, nie jest ok jeśli nienawidzisz ludzi którzy to lubią.

użytkownik usunięty
pockyeater

Myślę, że to, komu usunięto komentarze świadczy o tym, kto ma rację. Czyli rację ma ten, któremu nie usunięto komentarzy.

użytkownik usunięty
allen123

Jak bardzo jesteś pijany / pijana?
Alkomat ci się przyda

użytkownik usunięty
allen123

Spierd.

DetektywJax

Nie wyżywajcie się na koledze. MLP FiM oglądają głównie faceci między 25 a 40 rokiem życia. Poczekajcie chwilę dorośnie zrozumie :)

ocenił(a) serial na 1
animatorxxx

przepraszam jestem za gupii na tą animacije .,.! moze kiedys

DetektywJax

Zapewne docenisz tą kreskówkę jak będziesz miał dzieci i będziesz zmuszony do oglądania całego "bakugo-poke-digi-chłamu". Czasem arcydzieło widać dopiero gdy się ma kontrast.

ocenił(a) serial na 6
DetektywJax

Nie wszystko naraz. Zanim zaczniesz ogarniać bardziej wysublimowane rzeczy, popracuj nad pisownią.

DetektywJax

Nie dorosłeś...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
crazy_race

lol u mad ?

DetektywJax

Trololo trololo.

użytkownik usunięty
DetektywJax

Nie traktowałbym poważnie osoby, która dała 1 Pingwinom z Madagaskaru...

ocenił(a) serial na 8

Jak ty przekopywać musiałeś te tematy, by znaleźć jakiś temat sprzed roku, naprawdę...

użytkownik usunięty
ZubZub

Jeżeli komentarz był do mnie, to odpowiadam.

Już kiedyś to widziałem jak jeszcze były tylko 4 odpowiedzi na temat. Teraz sobie o nim przypomniałem i skoro nikt nie posłuchał tego, że temat zamknięty, to odpowiedziałem to, co miałem zamiar napisać.

użytkownik usunięty
ZubZub

PS. 2 miesięcy, nie roku...

ocenił(a) serial na 8

Wow!! Już myślałem, że o Mnie zapomniałeś! Ja bym po trzech miesiącach zapomniał! Dobry jesteś, jak słoń z tą pamięcią!

użytkownik usunięty

Popieram, z choinki się on urwał z takimi ocenami?

ocenił(a) serial na 8
DetektywJax

ech.. rozumiem że każdy ma swoje danie i wcale nie musi mu się to podobać, ale przynajmniej dokładnie uzasadnij dlaczego dałeś tak niską ocenę? (nie wiem czy jest to aktualne) ale chyba musisz mieć jakiś powód..
ps.. dałeś pingwinom 1 !!??

DetektywJax

Potwierdzam.

ocenił(a) serial na 10
DetektywJax

Zapomniał pan dopisać jeszcze jednego 1 przed /.

ocenił(a) serial na 9
Betarius

Chłopak się pomylił
ocena dla serialu 10/10
ocena dla fandomu 1/10
i wszystko jasne ,wilk syty i owca cała.

ocenił(a) serial na 10
Meganium

Meh, Fandom jest bardzo fajny, tylko ma taką wkurzającą część która baaaaardzoooo zwraca na siebie uwagę.

ocenił(a) serial na 3
DetektywJax

Przepraszam ale osoba która dała PzM 1/10 nie może mieć dobrego gustu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones