PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829367}

Na cały głos

The Loudest Voice
7,8 7 506
ocen
7,8 10 1 7506
7,2 5
ocen krytyków
Na cały głos
powrót do forum serialu Na cały głos

Chyba wyczaiłem błąd...

użytkownik usunięty

Akcja pierwszego odcinka ma miejsce w 1995, a jak pokazują ulicę to logo McDonalds jest zielono-żółte. W 1995r nawet w Stanach jeszcze chyba były stare loga czerwono-żółte. Poprawcie mnie jak się mylę

No straszne. Nie zmienili loga Mcdonalda w filmie. Serio? Już się nie miałeś do czego przyczepić?

użytkownik usunięty
Termix

oj biedny nieszczęśliwy człowieku, niektórzy ludzie mają coś takiego jak spostrzegawczość. Dla ciebie to zupełnie nowa rzecz. Niektórzy lubią wyłapywać niedopatrzenia i to nie ma nic z czepianiem się. Może komuś się też to rzuciło w oczy. Tobie na pewno nie więc idź być marudnym gdzie indziej

Marudnym? XD Weź się gościu puknij w łeb to ty pieprzysz głupoty o jakimś gówno znaczącym logo :D

użytkownik usunięty
Termix

Boże, co za ameba umysłowa. Nie będę ci tłumaczył o co chodzi, bo jesteś mocno ograniczony. Albo spróbuje jeszcze raz, ale skup się. Czasami w trakcie filmu odbije sie.kamerzysta w lustrze, czasami w filmie z lat 70 jadą autem z lat 90. Niektórzy ludzie wylapuja takie rzeczy i jest to tylko i wyłącznie ciekawostka.

oj biedny araszku...napisałeś "chyba"...a chyba czyni wielka róznicę dzieciaku...a ty w 1995 to gdzie byłeś .."chyba" skakałes ojcu z jadra na jadro ..bo w Stanach to "chyba" nie byłes

użytkownik usunięty
kobol9_filmweb

Bardziej bezsensownego komenatrza ze świeczka szukać. Co z tego, że napisałem "chyba"? Zasugerowałem możliwe niedopatrzenie. Dziwne jest to, że ojciec i jego jądra są ci tak bliskie. Ale to wasze rodzinne sprawy

ocenił(a) serial na 8

To samo zauważyłam :) nie przejmuj się, jedni są spostrzegawczy, inni lubią się przypier&€@ać :)

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones