PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829367}

Na cały głos

The Loudest Voice
7,8 7 507
ocen
7,8 10 1 7507
7,2 5
ocen krytyków
Na cały głos
powrót do forum serialu Na cały głos

Po co obsadzac jeszcze mloda i atrakcyjna aktorke zeby robic jej codziennie 4 godzinna charakteryzacje majaca na celu ja mocno postarzyc i wybrzydzic co zreszta sie skutecznie udalo ;-)) To jakis eksperyment jak bardzo mozna charakteryzacja zmienic wyglad postaci? ;)
Ciekawy temat serialu ale podejrzewam ze w dzisiejszych czasach w usa napewno nie wolny od ukrytej propagandy demokratow co trzeba miec min. na uwadze.

ocenił(a) serial na 8
Alamar

Sienna jest świetna, ledwo można ją poznać, swoją drogą od oryginału w ostatnim odcinku to pewnie dzieli ją z 10 lat, nie więcej ;) A co do propagandy to nie wykluczone, swoją drogą w USA tak jest. Swoje filmy i seriale ma CIA, FBI, to tym bardziej partie i frakcje też ;)

Alamar

Nie macie wrażenia, że z każdym odcinkiem wygląda coraz gorzej? O ile u Russella charakteryzacja wygląda wiarygodnie, tak u niej wychodzi to karykaturalnie, twarz jak odlana z silikonu, nienaturalna, nieproporcjonalna do reszty ciała. Pod koniec prezentuje się wręcz śmiesznie. Mogli zatrudnić aktorkę kilka lat starszą lub o innej sylwetce. Twarz Sienny przypomina doczepioną maskę.

ocenił(a) serial na 8
Alamar

Też o tym pomyślałam, czytałam gdzieś, że starsze aktorki mają problem ze znalezieniem roli, a tutaj zamiast kogoś pasującego wiekiem na siłę charakteryzują Sienne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones