PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36386}
5,2 43 148
ocen
5,2 10 1 43148
3,8 6
ocen krytyków
Na dobre i na złe
powrót do forum serialu Na dobre i na złe

Strasznie mało Adama i Wiktorii w tym sezonie. Już chyba od ponad miesiąca nie pojawili się w serialu! Szkoda! W ostatnich sezonach ich wątek był wątkiem dominującym, więc teraz pusto bez nich! Na pewno serial na tym traci, bo to oni, a zwłaszcza razem mają mnóstwo fanów!

katarzyna_72

Wiki pojawiała się okazjonalnie, bo kręciła ''Belfra'' :-) . Skoro nie ma Wiki to brak wątków lowelasa Adama i jej meża Tomasza.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Po pierwsze z Rzepeckim się już rozwiodła, więc nie jest jej mężem, a w ostatnich odcinkach nawet próbowała zeswatać go z Agatą, po drugie pierwsza serię Belfra kręcili latem zeszłego roku, a do drugiej dopiero się będzie pisać scenariusz, a te odcinki Na dobre i na złe w których ich nie ma kręcili w wrześniu i październiku tego roku, a po trzecie nie rozumiem czemu Adama nazywasz lowelasem. Ja go bardzo lubię i z przyjemnością oglądam odcinki z Adamem, niezależnie czy jest Wiki czy jej nie ma. W zeszłym sezonie na przykład było mnóstwo odcinków z Adamem, a bez Wiktorii. Ale lubię nie tylko Adama , Wiki też, w ogóle lubię ich jako parę serialową!

Martim_M

Wiki będąc mężatką puściła się z Adamem, są siebie warci.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

Hansie Klosie Ty chyba naprawdę nie oglądasz tego serialu. Bo było tak. Wiki jak się dowiedziała, zresztą od swojego szanownego małżonka, że chciał on wkręcić Adama w gwałt i przyczynił się nie tylko do tego, że niewinny człowiek poszedł do więzienia, ale i pozwolił, że poszkodowana dziewczyna przeżyła kolejną traumę spowodowaną zatajaniem prawdy po prostu zostawiła sprawcę w osobie swojego mężusia, a następnie się z nim rozwiodła! I ja się jej absolutnie nie dziwię!

Martim_M

Pamiętam nawet tą scenę, gdy Adam leżał na ławce w parku, a Tomasz stał nad nim.
Nie usprawiedliwiam Tomasza, jednak obiektywnie, Tomasz chcąc wrobić Adama, chciał się zemścić na nim, za romansowanie z Wiki czyli jego żoną.

ocenił(a) serial na 7
Hans_Kloss

To prawda, też to pamiętam i też uważam, że jakiś element zemsty w jego zachowaniu był, chociaż w pamiętnej rozmowie z Wiki swoje postępowanie uzasadnił inaczej, mniej więcej tak- chciałem Was raz na zawsze rozdzielić .

katarzyna_72

Lubię Adwi nawet bardzo. Jednakże inni też mają swoje wątki. Ja nadal oglądam z ogromnym zainteresowaniem.
Szczególnie Ola i Przemek,bardzo mnie zaskoczyli.

Appanage

Ogólnie ciekawie wygląda sama kwestia Trettera ze Stanisławskim i Mróz z Robertem i Radwanem. Wgl program telewizyjny nie pokazuje nowego odcinka aż do 08.01...

ocenił(a) serial na 7
adamo001

Dopiero 18 stycznia będzie następny odcinek. Jest trzytygodniowa przerwa w emisji serialu!

Martim_M

A to nic nie wiedziałem nawet i się przeraziłem :D

ocenił(a) serial na 7
Appanage

Zgadzam się, że inni też mają swoje wątki i niektóre z nich są całkiem ciekawe, tylko mogli jakoś wymieszać te wątki w poszczególnych odcinkach. No bo przedtem przez miesiąc albo więcej nie było np. Sylwii i Krzysztofa czy Julki i Barta. Ostatnio Wiki i Adama. Mogliby to wymieszać po prostu, może np. mniej danego wątku w jednym odcinku, a za to częściej, a pewnie wszyscy byliby zadowoleni.

ocenił(a) serial na 8
Martim_M

Racja! Wątek Sylwii&Krzysztofa razem został pokazany dopiero w grudniu...to jest dopiero przegięcie :/ co do Julki&Barta to zobaczyliśmy ich jakoś w październiku/ listopadzie też długo..

ocenił(a) serial na 8
katarzyna_72

Nie zgodzę się z tym oni są w miarę często pokazywani. Dobrze że teraz jest ich mniej zamiast nich mają szansę pokazać więcej innych postaci np Ola&Przemek, Sylwia& Krzysztof& Robert. Także fajna jest postać Górala oraz ciekawe jak potoczą się losy Kaśki tej koleżanki Agaty. Bardzo mało niestety pokazują Klaudię&Rafała Konicę ciekawe co z nimi będzie. Wii i Adama miałam już dosyć wszystko kręciło się wokół nich. Teraz czas pokazać inne wątki.

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

Nie mogę zgodzić się z Twoją opinią, że wątek Adama i Wiki zdominował ten sezon. Bo to nieprawda! Już chyba od dziewięciu odcinków ich nie ma! Chociaż uważam, że powinni w jednym odcinku pokazywać kilka wątków, to na pewno powinien wśród nich być wątek Adama i Wiki. Bo to najciekawsza para w tym serialu! Niech więc Adam i Wiki szybko wracają, bo stęskniłam się za nimi!

ocenił(a) serial na 8
Martim_M

Nie zgadzam się z Tobą,a co powiesz na to że wątek Leny&Witka został pokazany tylko raz! a Zuzy? Agaty? Szczepana? co mają teraz powiedzieć osoby które czekają aż ich zobaczą? a wątek innych postaci? Powinno być sprawiedliwie czyli niech się teraz wstrzymają z wątkiem Adama i Wiki i pokazują inne postaci bo każdy jest ważny w tym serialu i każda postać powinna zostać pokazywana równie często jak inne.

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

Ale ty chyba nie oglądasz tego serialu systematycznie, tylko od czasu do czasu! Przecież wątek Latoszków był ostatni raz w tym samym czasie co wątek Adama i Wiki. Agata z Szczepanem byli w odcinkach późniejszych ( wątek z dworkiem). więc żeby było sprawiedliwie powinien najpierw powrócić wątek Latoszków i Adama z Wiktorią, a dopiero potem Agaty i Szczepana! To samo z innymi postaciami. Wszystkie po nich już były z wyjątkiem Zuzy, Aktorka ją grająca aktualnie po Singielce gra w Na wspólnej! Więc po sprawiedliwości powinien teraz wrócić wątek Adama i Wiktorii i Latoszków! Poza tym, nie zgadzam się, że każdy wątek jest równie ważny w serialu i każda postać powinna być pokazywana równie często jak inne. Są wątki i bohaterowie na których ten serial się opiera, dzięki którym ten serial trwa. A takim wątkiem między innymi jest na pewno wątek Wiki i Adama. Więc nie powinni znikać na tak długo! Produkcja nie powinna wystawiać widzów na tak długie oczekiwanie, bo się poczują zlekceważeni i tych widzów stracą. A spadek oglądalności wiadomo czym może skutkować. Ale niezależnie od racjonalnych przesłanek szybkiego powrotu wątku Wiki i Adama do serialu, to ja tych bohaterów po prostu bardzo lubię i z dużą przyjemnością oglądam.

ocenił(a) serial na 8
Martim_M

Oglądam systematycznie. Jeśli mamy wchodzić w szczegóły to Wiki została pokazana w 653 odc a Wiki i Adam razem zostali pokazani w 652 odc. Czyli zostali pokazani wcześniej niż Ty mówisz specjalnie to sprawdziłam więc sama zobacz. Więc nie zostali pokazani przez 5 odcinków a nie 9 tak jak pisałaś wcześniej. Wątek Leny&Witka został pokazany w odc 651 i w tym odc nie pokazano Wiki i Adama. Wejdźmy w jeszcze jeden szczegół Adam został pokazany przed chwilę w odc 658 na imprezie u Tretera.
Uważam że ten serial opiera się na wątkach wszystkich bohaterów nie tylko Wiki&Adama. Wszystkie postaci jakie tu grają są ważne i nie uważam że w każdym odcinku powinni występować Adam&Wiki, jeśli tak by się stało to myślę że znudziliby się już widzom a inni bohaterowie zostaliby " zamieceni pod dywan" a serial nie może być dobry jeśli ciągle występuje w niej jedna para. Ja też ich lubię i nie chce żeby zniknęli tylko żeby nie pojawiali się w każdym odcinku.

dr_Cervello

a ja uważam, że scenarzyści się pogubili, bohaterów jest za dużo, do tego dochodzą zobowiązania aktorów w innych serialach/filmach i mamy takie sytuacje, że któregoś wątku nie ma przez połowę sezonu, dla przykładu Zuza była chyba w jednym odcinku, Góral jej wyznał miłość i niewiadomo co się u nich dzieje, są razem czy nie są, bo nawet żadnej wzmianki o tym nie ma, wątku Radwan-Sylwia-Krzysztof też długo nie było, Latoszki wiadomo - Sokołowska gra w Przyjaciółkach, ale chyba mogłaby jakiś jeden czy dwa dni zdjęciowe ogarnąć, a nie, że przez pól sezonu jest w jednym odcinku. Tak samo wątek Wiki-Adam, który był 3 lata jednym z głównych wątków, w tym sezonie został zmarginalizowany i widzowie do odcinka pp wczorajszego nawet nie mieli pewności czy oni w ogóle są jeszcze razem, czy razem mieszkają itp. Wiadomo, że nie da się w jednym odcinku zmieścić wszystkich wątków, ale opcja taka, że ktoś się pojawia raz czy dwa na pół roku to jest przegięcie

ocenił(a) serial na 6
magdanm

W tym sezonie nawet aktorzy ze sobą tak grają, jakby byli zupełnie obcymi ludźmi . Chemia między nimi wyparowała. Jestem po odcinku 660. Po prostu wypalili się.

ocenił(a) serial na 7
gosia_167

Chemia nie wyparowała. Chemia między aktorami jest albo jej nie ma. Między nimi jest!

ocenił(a) serial na 7
gosia_167

Nie uważam też żeby grali jakby byli obcymi, ani żeby się wypalili. Na początku sezonu były sceny poważne i przejmujące, a ostatnio dostają do grania sceny lekkie o zabarwieniu komediowym! Po prostu grają to co dostają w scenariuszu.

ocenił(a) serial na 8
magdanm

Też uważam tak samo. Nie powinno tak być że czekamy kilka miesięcy żeby zobaczyć jakąś postać. Bardzo długo czekałam aż pokażą Sylwie&Krzysztofa (teraz są na szczęście w każdym odcinku co mnie cieszy bo to moja ulubiona para), Latoszki w ogóle zapomnieni i nie wiadomo co u nich czy Lena wyjdzie za tego faceta? również Zuza dawno nie widziana :/ ciekawe czy ona będzie z tym Góralem czy jednak on woli Kaśkę. Również się zgadzam że za dużo jest bohaterów niech przestaną pokazywać Gawryłe i Sarę bo ten wątek jest słaby...

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

Pozbywają się ostatnio bohaterów, może będzie ich mniej, albo będą zamiast tych co są teraz nowi. Pozbyli się już Janka i Klaudii, na pewno też w najbliższym czasie nie będzie wątku Sylwii i Radwana, bo aktorka jest w ciąży, Zuzy na pewno też nie ma co się spodziewać, bo aktorka będzie teraz grać telenoweli na TVN, ale za to niedługo wrócą Latoszki na jakis czas i Agata. Będzie dalej dużo Wiktorii i Gawryły, bo wracają do LG , Julki z Bartem i Zapały z Olą, bo to ich sezon, no i Sary, bo się widzom spodobała. Ale ja akurat nie mam nic przeciwko, bo Sarę polubiłam no i jak na razie ciekawie jej wątek prowadzą.

ocenił(a) serial na 8
Martim_M

Klaudia gra, co prawda rzadko ale jeszcze występuje. Magda Turczeniewicz jest w ciąży? :O pewnie do porodu będzie grać no oby bo bardzo ją lubię szkoda żeby odeszła. A skąd wiesz że Sara się spodobała widzom??? Dla mnie ona jest irytująca.

ocenił(a) serial na 6
dr_Cervello

Julka Wyszyńska na swoim fp pożegnała się z widzami kilka tygodni temu. Magda Turczeniewicz jest już w zaawansowanej ciąży . Było to widać w odcinku 660. Więc wkrótce zniknie z ekranu.

ocenił(a) serial na 8
babete

O nie no szkoda że Julka odchodzi :( a jaki jest powód? Jeju Magda też :( co będzie dalej z tym serialem :( Oby było tak że jakiś czas po urodzeniu Magda wróci do serialu.

ocenił(a) serial na 7
dr_Cervello

To już wiadomo dlaczego Julia odeszła....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones