PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112431}

Na granicy światów

The Others
7,1 249
ocen
7,1 10 1 249
Na granicy światów
powrót do forum serialu Na granicy światów

dlaczego ?

ocenił(a) serial na 10

Dlaczego żadna z polskich stacji nie chcę powtórnie wyemitować tego serialu ??? A tak pozatym żadnego śladu o nim w sieci, dlaczego ? przecież nie jest taki cienki, uważam że wręcz wspaniały. No ! szkoda ! zawiodłem się szczerze mówiąc !.

Dociekliwy

No właśniem bardzo chątnie bym go obejrzała- ale ani nie leci w TV,ani nie ma w necie, ani nie można na DVD kupić.Wie ktoś jak go zdobyć?

Binula

jezu, ja piłam czy co;-) Oczywiście właśnie i chętnie;-))))

ocenił(a) serial na 7
Dociekliwy

Jeśli to prawda co na FW piszą to będzie na AXN SciFi.

Ten serial powinien znów zostać nadany na TVN, najlepiej w podobnej mieszance jaką oferował Polsat (Polsat miał "Z archiwum X" i "Threshold" zaraz po sobie, a TVN mógłby mieć "Fringe" i "Na granicy ...") - to już byłoby spełnienie marzeń. :)

ocenił(a) serial na 10
Khaosth

ot co! Dokładnie! Zgadzam się! :-)
TVN mógłby wyemitować ponownie "Na granicy światów"
Z tego co pamiętam to telewizja TVN7 emitowała ten serial - ale nie jestem pewien gdzie oglądałem ten serial ładnych parę lat temu.

ocenił(a) serial na 7
Dociekliwy

Teraz jakby TVN nadawał wspomnianą przeze mnie zbitkę, to wyglądałaby ona dośc dziwnie w programie.
22:30 Fringe. Na granicy światów
23.30 Na granicy światów
:)

ocenił(a) serial na 7
Khaosth

No i tak jak myślałem - z AXN sci-fi serial wywędrował do zwykłego AXN. Od niedzieli będę mógł znów go oglądać. :)

ocenił(a) serial na 5
Khaosth

ee, nie wiem, czym się ludziska zachwycacie. serial przywodzi mi na myśl wiele późniejszych, nowoczesnych produkcji, i wcale nie jest od nich lepszy. taki z dreszczykiem dla młodszych licealistów:/

ocenił(a) serial na 7
Slimak_KissMyAss

Nadawali go parę lat temu, kiedy seriale telewizyjne nie kojarzyły mi się z "Dr House'em", "Dexterem", "Zagubionymi", czy "Battlestar Galacticą", a z pozycjami typu "Orbitalny Posterunek", "Misja w czasie", "Łowcy skarbów", "Drużyna A". Tylko "Z archiwum X" jest nadawane niezmiennie od lat.

Poza tym wiele motywów z tego serialu wyleciało mi z pamięci. Kojarzyłem tylko trzy - początek odcinka "Eyes"; jakąś scenę z pierwszej połowy innego odcinka (chyba jeszcze go nie pokazano) i niezwykły finał serialu, który nadal pozostaje ewenementem.

Serial faktycznie z dreszczykiem, kwestię duchów traktuje w sposób typowy, ale przed ogólną oceną wstrzymam się do końca sezonu. Mi na myśl przywodzi raczej starsze produkcje. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones