PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622954}

Na granicy cienia

The Shadow Line
7,7 2 265
ocen
7,7 10 1 2265
Na granicy cienia
powrót do forum serialu Na granicy cienia

Świetny serial

ocenił(a) serial na 9

Dobry w ryj dramat sensacyjny rozpisany na 7 znakomitych godzinnych epizodow tworzacy razem spojna, zamknięta calosc. Tak z grubsza zeby nie spoilerowac serial zaczyna sie w momencie kiedy to Szef Mafii zostaje w znaleziony samochodzie z mózgiem na tapicerce. Co ciekawe, dopiero co wyszedł z paki, a co jeszcze ciekawsze, dostal Królewskie Ułaskawienie. WTF? Dlaczego? Kto go kropnal? Dociec tego beda probowaly dwie strony. Gliniarze, którzy nie jedno maja na sumieniu, co sugeruje sam prolog, w tym czarnoskóry gliniarz z dziwna 'przypadłością' jak i mafia, w której prym wiedzie psychopatyczny syn zabitego szefa bandziorów. Atmosfera jest gesta i ponura, zero muzyki, dialogi swietne, bluzgi tez sa. No i przekozak Gatehouse
9/10

ocenił(a) serial na 8
m666_2

DOKLADNIE
ja narazie skonczylem 3 odcinki, jutro biore sie za reszte

ocenił(a) serial na 8
m666_2

serial świetny. anglicy maja talent do robienia takich mrocznych kryminałów. szkoda ze tak mało popularny w polsce. nawet sie obsady nie doczekał.

ocenił(a) serial na 8
m666_2

Jak wam się podobał a nie oglądaliście Luther to polecam (pierwszy sezon). Też dramat brytyjski w podobnym klimacie.

ocenił(a) serial na 9
SC10n

Widziałem Luthera. Bardzo dobry, aczkolwiek drugi sezon nieco słabszy. TSL mimo wszystko bardziej mi się podobał.

ocenił(a) serial na 10
m666_2

Jestem po 4 odcinku i serial jest po prostu świetny. Najlepszy jest oczywiście bratanek zabitego, ale Gatehouse także robi wrażenie. Pierwszy to istny psychopata nigdy nie wiadomo co zaraz zrobi, a drugi chłodny i opanowany morderca, zabijający bez mrugnięcia okiem.

ocenił(a) serial na 9
zooshe

Fantastyczny serial o mrocznym klimacie i oszczędną, ale elektryzującą muzyką.Dawno nie oglądałam niczego tak spinającego wszystkie zmysły.Oglądam w słuchawkach, gdzie każdy dźwięk, ruch wzmacnia dodatkowo obraz..Doskonale do postaci dobrany " fizis" aktorów.Robi wrażenie !

mamutka

Gdzie mogę znaleźć ten serial? I czy są do niego polskie napisy? Z góry dzięki za odpowiedź:)

ocenił(a) serial na 10
mamutka

Rewelacyjna gra aktorów. Tych pierwszo i drugoplanowych. To brytyjskie poczucie humoru i ironii przezierające z dialogów. Ten serial to uczta.

m666_2

Możesz napisać skąd wziąć ten serial? Nie mogę go znaleźć a po Waszych wypowiedziach mam ochotę obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 9
udkojagniece

zobacz na filestube.com
wpisz shadow line s01e01 etc

m666_2

Na mnie osobiście najlepsze wrażenie zrobił Bulkat Babur. Świetnie zagrana rola:) Ogólnie serial mega kozak!

ocenił(a) serial na 10
tonymontana2008

Babur... Może. Ale ja wolę Gategouse'a. Nieźle go nazwali Crazy Vicar. Super dialogi, po prostu rozkosz oglądać serial. Niesamowite zakończenie.

ocenił(a) serial na 7
tonymontana2008

hej pytałeś wcześniej o napisy pl i nikt nie odpowiedział, ale widzę, że znalazłeś serial czyli są do niego napisy po polsku?

madziula8421

Cześć. Jest taka strona PEB:) Tam są linki do każdego odcinka wraz z polskimi napisami:) Miłego oglądania życzę i napisz później jak się podobał serial. Pozdrawiam

madziula8421

Cześć. Jest taka strona PEB:) Tam są linki do każdego odcinka wraz z polskimi napisami:) Miłego oglądania życzę i napisz później jak się podobał serial. Pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
madziula8421

Tak znalazłem linki gdzie dołączone są do odcinków polskie napisy:) Wez zaznacz w google że tylko język polski i wpisz "the shadow line peb" i to będzie pierwsza strona która Ci wyskoczy:)

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 10
madziula8421

No i jak madziula? Masz już jakieś wrażenia z konsumpcji? Serial spełnił Twoje oczekiwania? Jak wypada w porównaniu z Homeland?

ocenił(a) serial na 7
mixmax

Jeszcze niestety nie oglądałam bo ściąga się cały sezon na raz, ale jak obejrzę podzielę się wrażeniami na pewno!

mixmax

Homeland było świetne, ale Shadow line pozamiatało w serialach. Must see

ocenił(a) serial na 10
Aligejter

Dla mnie Homeland było dobre i rokowało nadzieje przez pierwsze kilka odcinków. Potem straciło czar, tajemnicę i zdegenerowało się w standardowego gniota. Zadziwiające jest to że mimo że Homeland wypada blado w porównaniu z The Shadow Line (moim skromnym zdaniem), to Homeland jest obsypywane złotymi globami, a o The Shadow Line jest cichutko.

mixmax

Shadow line to kino ambitne...homeland-zdecydowanie dla malo wymagajacych

ocenił(a) serial na 9
m666_2

SPOILER

Ten psychopatyczny synalek jednak nie jest, aż tak 'ważny' jakby się mogło początkowo wydawać.
Dla mnie mistrzostwem świata jest postać Gatehousa.
On jest liną pociągająca sznureczki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones