PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711513}

Bad Boys

Na-ppeun Nyeo-seok-deul
8,1 590
ocen
8,1 10 1 590
Na ppeun Nyeo seok deul
powrót do forum serialu Na-ppeun Nyeo-seok-deul

Mnie również bardzo się podobała, choć były także rzeczy, które ujmują jej punktów (bo mogłaby mieć komplet).
Przede wszystkim nie należy odmówić tej dramie widowiskowości, rozmachu, ciągłej akcji, świetnych scen walki, ciekawych historii, zwrotów akcji.
Bardzo podobały mnie się także zdjęcia w filmie, muzyka na plus oraz oczywiście najważniejsze-genialni aktorzy.
Minusiki: momentami zbytnie przerysowanie sytuacyjne, a także charakterologiczne bohaterów, co momentami wywoływało uśmiech na twarzy (nieadekwatnie do sceny w filmie), a także te zabawne akcentowanie muzyką ważnych scen aż do przesady ;)
Strasznie rzucało się w oczy wieczne, zbyt idealne ułożenie fryzur głównych bohaterów, nawet w sytuacji, gdy ciągle lało jak z cebra ;D
Poza tym drama naprawdę warta uwagi i pomimo tych detali wciąga, bo zamysłem twórców była właśnie drama rozrywkowa, co spełnia się w 100%. Polecam!

ocenił(a) serial na 9
Baby_Black27

Ale jakich fryzur? :) Mam lekkiego fioła na punkcie męskich azjatyckich czupryn a tutaj tylko Psycho nosił tę swoją idealną grzywkę :) I tak mogli go dużo finezyjniej wyfryzować. Nie było aż tak strasznie moim zdaniem. Najlepszą decyzją było jednak ogolenie Tae Su na zero. Jakby zaczęli mu zmieniać uczesania, tak jak outfity, to dopiero poszłoby w komedię.
Mi fryzura Psycho nie przeszkadzała (cudne ma włosy :D), mnie właśnie te przebieranki Tae Su bawiły. Wyglądało, jakby im się dopadał do budżetu garderobianego i cały zużywał. On: jeden gajerek, drugi, płaszczyk, skórzana kurtka też była, a reszta? Psycho ciągle ta sama wyciągnięta bluza, Squad Lider w jakimś starym wynoszonym garniturze :) Tylko Duży z czasem dopadł się do budżetu i też w gajerek wskoczył :D

Baby_Black27

Fryzury w koreańskim kinie, serialach są najgorsze. Nie mniej - gdzie to można obejrzeć?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones