PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94367}

Na wariackich papierach

Moonlighting
7,3 17 564
oceny
7,3 10 1 17564
7,9 8
ocen krytyków
Na wariackich papierach
powrót do forum serialu Na wariackich papierach

.....

ocenił(a) serial na 7

Świetny odcinek dzisiaj był choć na początku sądziłam,że będzie nudno,ale jak zawsze się nie zawiodłam to był trochę taki the best of....rozwalające sceny i teksty kocham ten serial....a tak wogóle wie może ktoś ,gdzie można wygrzebać wszystkie odcinki i zrzucić na kompa była bym wdzięczna za info...

Maja_88

Mnie również bardzo podobał się ten odcinek. Śmiałem się w głos kilka razy. Najlepsze były urywki odnośnie zawstydzania Maddy :)

Martin_Eden

Propo odcinków: jutro (tj. 23.01.2009)nie bede mogla ogladac wariackich papierków,prosze więc kogoś, aby dokladnie mi strescil odcinek :] nie musi byc na forum, mozecie wyslac wiadomosc, albo napisac na gg: 4605033 :]
Z góry dzięki :]

ocenił(a) serial na 9
Maja_88

Ja nagrywam i zmieniam na divixa. Ale niestety nie mam wszystkich. Brakuje mi kilku do tej pory. I dwa mam niepełne nagrane:(. Raz przez rodzinkę, raz dzisiejszy bo przez mecz był wcześniej i oczywiście zero informacji. Na szczęście nagrałem chociaż pół odcinka. Jak chcesz mogę Ci jakoś przesłać, wysłać, rzucić:). Mój gg: 7639027

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones