PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606809}

Nadzdolni

A.N.T. Farm
5,5 2 551
ocen
5,5 10 1 2551
Nadzdolni
powrót do forum serialu Nadzdolni

Gdy zobaczyłem tą reklamę, to nie mogłem przestać się śmiać. W tej nowej reklamie mówią, że ,,Nadzdolni" to serial z najmądrzejszymi bohaterami, co jest kompletną bzdurą. Oliwka zachowuje się jak debil, Cameron tym bardziej, a Paisley to już w ogóle. Angus wcale nie mądrzejszy, Fletcher zresztą też, a Skidmore to jakieś nieporozumienie. Ojciec Chiny, Darryl, to kompletny idiota, Gibson jeszcze większy, Hipcio również. Chyba poza Lexi i Chiną nie tam nikogo normalnego, ale może to tylko moje zdanie. A kto według was zachowuje się w tym serialu najbardziej głupio? Pozdrawiam. :)

użytkownik usunięty

Wszystkie seriale na DC od 2011 to dno.
Ja od 2012, przełączyłam się z DC na polsat2
DC to pralnia mózgów.
Pa:*.

użytkownik usunięty

,,Violettę" uwielbiam", ,,Austina i Ally" lubię, ,,Jessie" też nie jest najgorsza, ale co do pozostałych - w 100% się z tobą zgadzam - jedno wielkie gówno.

użytkownik usunięty

Spk.
Ja tam wolę polskie seriale np. ":śWk".
I oczywiście stare kreskówki np. "myszka miki"
I starsze seriale CN typu 3 edki, bliźniaki cramp itp- bo są wg mnie lepsze.
:D

użytkownik usunięty

,,Świat według Kiepskich" lubię, ,,Myszki Miki" nienawidzę, a ,,Ed, Edd i Eddy" i ,,Bliźniaki Cramp" to według mnie jedne z najgorszych kreskówek.

użytkownik usunięty

Ja tam lub¡ę, ale spoko.:D

użytkownik usunięty

Każdy ma swoje zdanie. ;p

,,Violetta" to argentyńska telenowela a nie sitcom Disneyowski

Czy jest jakiś serial na DC, którego nie skomentowałeś? ;D
A tak na temat - dotąd uważałam serial za całkiem sensowny, ale jeden z najnowszych odcinków to dno. Oliwka znajduje sobie chłopaka kucharza-furiata, który drze się jak głupi za posolenie sałatki, wędzi łososia w futerale skrzypiec (???), a cały odcinek jest pełen jakże ambitnych żartów o szczurzych odchodach i mleku hipopotama (?????). Czy można bardziej zejść na psy?

użytkownik usunięty
tears_in_heaven

Można zejść na koty.

użytkownik usunięty

Można.

No fakt.

użytkownik usunięty
tears_in_heaven

Czy jest? Chyba nie. Może poza starymi kreskówkami. Co do odcinka ,,Restaurator" oglądałem go raz, trzy dni temu i zapewne więcej już nie obejrzę. ;)

Tu się zgadzam.Ja tam tylko lubię cover Chiny "Dynamite"

ocenił(a) serial na 5

Do tej pory nie trawiłam tego serialu... W sumie podobało mi się tylko parę odcinków. Ale obejrzałam pierwszy odcinek trzeciego sezonu dziś rano i w sumie 3 sezon zapowiada się całkiem, całkiem. Jeśli utrzymają poziom tego pierwszego odcinka to ten sezon może okazać się najlepszym.

użytkownik usunięty

Przyznam szczerze że zamiast "Nadzdolnych" Czy "Taniec Rządzi" mogliby puścić "Cory w Białym Domu" i "Świat Raven" to powinni puścić na DC a nie te chłamy. Pozdrawiam. ;)

utalentowani uczniowie ! Fleczer to artysta, Czaina śpiewa, a Olifka ma pamięć fotograficzną!

Ja Paisley lubię,najbardziej mnie rozbawiło jak powiedziała do Camerona przebranego za dziadka,,Przybyłeś z przyszłości!"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones