PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606809}

Nadzdolni

A.N.T. Farm
5,5 2 550
ocen
5,5 10 1 2550
Nadzdolni
powrót do forum serialu Nadzdolni

jest zabawby , madry i nieporownywalnie lepszy od jakiego filmu ( aniowanych i innych z wytworni disneja
) pejzli jest najzabawniejsza postacia :D zabawna i wgl a wy coo tym myslicie

ocenił(a) serial na 4
kabaretyk

Że jesteś tępakiem.

ocenił(a) serial na 1
christinearron

hahah aha lol ty pewnie wolisz ogladac. te stare bejeczki ktorych na cale szczescie juz nie ma ye sa nieporownywalnie lepsz :D

ocenił(a) serial na 4
kabaretyk

Skoro dla ciebie zj*bisty jest serial o pustej murzyneczce, dla której liczy się tylko bycie na topie....to ja ci współczuję niskiego IQ.

ocenił(a) serial na 1
christinearron

lol ta baja przynajmniej smieszy uczy i bawi

ocenił(a) serial na 4
kabaretyk

Dałeś 1 baji którą tak uwielbiasz?

ocenił(a) serial na 1
christinearron

hyhy nom xD

ocenił(a) serial na 4
kabaretyk

Ja myślę ,że nie wiesz co to znaczy mądra skoro użyłeś tego słowa określając ten seria

Violetta_Stosel

Ale violetta już jest mądra? Hahahah.

ocenił(a) serial na 4
lolmiki

Po pierwsze to jest forum o Nadzdolni a po drugie Violetta jest o życiu tyle ,że kręcony tak żeby i młodsi i strarsi rozumieli przekaz. Nadzdolni niczego nie uczą a Violetta tak.

Violetta_Stosel

Że serio? Violetta niby czegoś uczy? Violetta to najgorszy łajn Disney'a. Jest o niczym. Główna bohaterka zachowuje się jak dzi**a bo ciągle ma innego. Nie rozumiem jak to Argentyńskie gówno mogło się dostać na DC. Oficjalnie Nadzdolnym dałbym 5/10, a Sroleccie to 10/10 ale na minusie.

ocenił(a) serial na 4
Cravlin

To forum o nadzdolnych a "Violetta" uczy o tym żeby nie kłamać. A w ogóle nie będę z tobą dyskutować o Violettcie ponieważ to forum jest o innym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones