serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nago. Głośno. Dumnie

2023
33
chce zobaczyć
Paweł, szeregowy pracownik banku po czterdziestce, towarzyszy swojemu chłopakowi Gąsiowi w podróży na słynny festiwal burleski w Pradze. Występ gwiazdy wieczoru,... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Nago. Głośno. Dumnie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Nago. Głośno. Dumnie
Zwiastun nr 1
nr 1 2023-05-19T13:38 https://fwcdn.pl/webv/53/81/65381/65381.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/116/10036316/NAGO__GLOSNO__DUMNIE___oficjalna_zapowiedz___HBO_Max.vp9.1080p.webm

Paweł, szeregowy pracownik banku po czterdziestce, towarzyszy swojemu chłopakowi Gąsiowi w podróży na słynny festiwal burleski w Pradze. Występ gwiazdy wieczoru, ikonicznej Dirty Martini budzi w nim dawno uśpione marzenie o wyjściu na scenę. "Nago. Głośno. Dumnie." to serial dokumentalny o grupie polskich drag queens i performerekPaweł, szeregowy pracownik banku po czterdziestce, towarzyszy swojemu chłopakowi Gąsiowi w podróży na słynny festiwal burleski w Pradze. Występ gwiazdy wieczoru, ikonicznej Dirty Martini budzi w nim dawno uśpione marzenie o wyjściu na scenę. "Nago. Głośno. Dumnie." to serial dokumentalny o grupie polskich drag queens i performerek burleski. Kim Lee, Betty Q, Twoja Stara, Pin up Candy, Red Juliette, Kali Katharsis, Gąsiu, Bunny de Lish i Hieemeras to wielcy indywidualiści. To co ich łączy to miłość do sceny i potrzeba opowiadania swojej historii ciałem. Postaci, które kreują są owocem długich poszukiwań siebie oraz dowodem na to, że nawet swój największy kompleks można przekuć w największy walor. Społeczność, którą tworzą pozwala im być tym kim chcą. Niestety ta wolność ma swoją cenę. Dzisiejsza Polska to kraj, o którym coraz częściej mówi się w kontekście rasizmu, seksizmu i homofobii. Już trzeci rok z rzędu jest uznana za najbardziej homofobiczne państwo UE.

  • 2 odcinki premierowe na festiwalu… dawno nie płakałam i nie śmiałam się naprzemiennie w tak krótkim czasie … swietna robota czekam na więcej !