PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458424}

Najlepsze lata

The Best Years
7,7 586
ocen
7,7 10 1 586
Najlepsze lata
powrót do forum serialu Najlepsze lata

Jak wolicie z kim powinna być Sam?? Z Devonem czy Trentem?
Myslalam ze w ostatnim odcinku Sam wroci do Devona ale niestety po koncowej scenie zwatpilam! jak myslicie beda krecic 2 sezon i czy pokazą go w Polsce??

ocenił(a) serial na 10
beckham75

Ja wolałam Trenta..... On jest po prostu Boski!!!! hehe...... czytałam że nie ma nawet jeszcze 2 serii więc w szczerze w to wątpie i bardzo ubolewam nad tym.... bo wszystko nie zostało jeszcze dokońca skończone...więc powinni jak najszybciej zrobic 2 serię i puścić w Polsce hehe...wiem że toprawie nierealne ale warot wierzyć...

ocenił(a) serial na 10
beckham75

Jeja, ten serial jest boski :) Nie wiem czemu, ale ja wolę żeby była z Devonem :P Mam nadzieję, że jak najszybciej puszczą drugi sezon!

beckham75

Oczywiście, że z Trentem! :) Ahhh...ale on jest boski :D I pasują do siebie. Podobała mi się ta scena końcowa jak pocałował Sam i powiedział, że się postara. I również się z wami zgadzam, że mgliby zrobić kolejny sezon. Naprawdę fajny serial, a przez przypadek zaczęłam go oglądać. Choć i tak sporo odcinków przegapisałm, bo se szkoły wracam późno :/ Miejmy nadzieję, że może coś będzie :)
Pozdrawiam

beckham75

Moim zdaniem uczucia Devona sa bardziej szczere od uczuć Trenta!! I chyba bylo im ze soba lepiej. Bylo widac ze Devon ja wspiera i ten zwiazek jakos wiecej jej dawal ;P

Jak bedziecie wiedzic cos na temat 2 sezonu to dajcie znac!! ;]

ocenił(a) serial na 10
beckham75

ja wolę Devona.. fajne ciałko ma:D i zależy mu na Sam, chcąc zrezygnować z wyjazdu do Włoch pokazał to chyba najlepiej.. a facet to facet i wiadomo, że zazdrosny czasem;)
niestety 2 częsci chyba się nie doczekamy:( a szkoda, bo to wszytsko takie niedokończone jakby, niedopowidziane.. i z Katrin też nie wiadomo co dalej..
ale na wikipedii jest cytat tej dziewczyny, co Sam grała.. że 2 sezonu nie będzie!

beckham75

Moim zdaniem wolałam jak Sam była z Devonem, jakos bardziej go lubilam :)) A 2 sezonu niestety ma nie byc ;(

milutka789

Smutno się skończyło... Sam powinna być z Trentem oczywiście, który jest mniej ciapowaty od Devona.

beckham75

Ale wlasnie Devon byl taki romantyczny i dlatego slodki niz Trent ktory mial problemy ze soba i byl taki bez uczuciowy, chcial tylko przeleciec i sie nie wiazac!!

beckham75

oczywiście, ze z Trentem... on się dla niej stara i w ogóle... a po za tym jest taki słodziutki :D

edi89

pewnie ze trent.. ten koszykarz jest sytraszny! tylko szkoda bo 2 seri podobno nie krecili:(

klaudia_nascimento

Podobno ta dziewczyna która gra Sam [Charity Shea] powiedziała, że jak nakręcą więcej serii to będzie już jak soap opera... Według mnie głupio, ale cóż.

beckham75

Moim zdaniem, powinna wrócić do Devona.. widać było, że naprawdę mu na niej zależy i że ją kocha.. Trent był troszkę tchórzem.. bał się stałego związku.. Davon był porządniejszy i bardziej troskliwy.. zawsze wspierał Sam.

ocenił(a) serial na 10
beckham75

Z Trentem powinna być. Devon jest strasznie zazdrosny i taki jakis... dziwny. A Trent naprawde ja kochal i nie chcial jej tylko przeleciec tylko powazny zwiazek to dla niego cos nowego. No i jest słodki xD
I szkoda ze nie bedzie 2 seri...

beckham75

heh... widze ze zdania sa podzielone, kazdy ma przeciez inny gust i z innej strony na to wszystko patrzy ;]

beckham75

Trent jest booooooooooski i sto razy lepszy od tego idioty Devona!!! Adrugiej serii podobno wogóle ma nie być:((((((((((((

ocenił(a) serial na 10
beckham75

Tylko z Devonem! Chłopak bardziej odpowiedzialny i poukładany a Trent szkoda gadać - dla mnie porażka. Odbił dziewczynę Devonowi - zero honoru i jeszcze skromnośći (powiedział mu w kiblu, że wybrała lepszego)
I jeszcze te kreski w kiblu. Bez komentarza!

ocenił(a) serial na 10
beckham75

Oczywiście ze powinna byc z Devonem bo to on ją kocha najbardziej i nie jest taki jak ten Trent (Na-Trent hehe)

użytkownik usunięty
only_person

Trent jest przystojniejszy od Devona. I thx God że Sam na końcu została z Trentem.

ocenił(a) serial na 5
beckham75

Wogóle ten 1 sezon dziwnie się skończył, Devon jest lepszy!

beckham75

Ja wolałam Devona. Nie ufałam Trentowi, chociaż miał w sobie to coś. Ale Devon to taki jeszcze trochę niedojrzały chłopak, ale kochał Sam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones