PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010538}
plakat filmu Najsłynniejsze parki narodowe świata

Najsłynniejsze parki narodowe świata

Our Great National Parks
7,9 717
ocen
7,9 10 1 717
350
chce zobaczyć
Najsłynniejsze parki narodowe świata
  • Netflix - https://www.netflix.com

    abonament
    od 29 zł

"Najsłynniejsze parki narodowe świata" to zachwycający pięcioczęściowy serial producenta wykonawczego "Błękitnej planety II". Jego producentem i narratorem jest były prezydent Barack Obama. Prezydent Obama objął ochroną więcej terenów i wód publicznych niż jakikolwiek inny prezydent USA w historii, a teraz zaprasza widzów do podziwiania"Najsłynniejsze parki narodowe świata" to zachwycający pięcioczęściowy serial producenta wykonawczego "Błękitnej planety II". Jego producentem i narratorem jest były prezydent Barack Obama. Prezydent Obama objął ochroną więcej terenów i wód publicznych niż jakikolwiek inny prezydent USA w historii, a teraz zaprasza widzów do podziwiania natury w najpiękniejszych parkach narodowych świata. Zrealizowany na pięciu kontynentach serial aż kipi od zachwytu, humoru i optymizmu. Każdy odcinek opowiada historię innego parku narodowego oczami jego dzikich mieszkańców - tych gigantycznych i tych mikroskopijnych - i analizuje naszą zmieniającą się relację z naturą. Od morskich krajobrazów Monterey Bay w Kalifornii po ceglastoczerwoną ziemię kenijskiego Parku Narodowego Tsavo, bujny las deszczowy Parku Narodowego Gunung Leuser w Indonezji i majestatyczne terytoria chilijskiej Patagonii - "Najsłynniejsze parki narodowe świata" zachęcają do odkrywania i eksplorowania, szukania nowych sposobów na pobudzenie tych dzikich miejsc do życia i na zachowanie ich dla następnych pokoleń.

Najsłynniejsze parki narodowe świata
Zwiastun nr 1
nr 1 2022-03-15T15:38:33 https://fwcdn.pl/webv/07/13/60713/60713.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/138/10010538/Our_Great_National_Parks___Official_Trailer___Netflix.vp9.1080p.webm
Najsłynniejsze parki narodowe świata zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Higher Ground Productions
tytuł oryg.
Our Great National Parks
inne tytuły

Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Canal+, Netflix, HBO MAX, Player, TVP VOD, Play NOW, Itunes, Apple TV+, Nowe Horyzonty, vod.mdag.pl, Pięć smaków, MOJEeKINO, Chili, Amazon Prime, Ninateka, Canal+ Premiery, Dafilms, Cineman, Outfilm, Kino Pod Baranami, Katoflix, Loomi, Viaplay, 35mm, WFDiF, Polsat Box, Disney+, Skyshowtime, FlixClassic, Play Kraków, Red Carpet i VOD Warszawa.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.