PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10010538}

Najsłynniejsze parki narodowe świata

Our Great National Parks
7,9 842
oceny
7,9 10 1 842
Najsłynniejsze parki narodowe świata

"Najsłynniejsze parki narodowe świata" to zachwycający pięcioczęściowy serial producenta wykonawczego "Błękitnej planety II". Jego producentem i narratorem jest były prezydent Barack Obama. Prezydent Obama objął ochroną więcej terenów i wód publicznych niż jakikolwiek inny prezydent USA w historii, a teraz zaprasza widzów do podziwiania"Najsłynniejsze parki narodowe świata" to zachwycający pięcioczęściowy serial producenta wykonawczego "Błękitnej planety II". Jego producentem i narratorem jest były prezydent Barack Obama. Prezydent Obama objął ochroną więcej terenów i wód publicznych niż jakikolwiek inny prezydent USA w historii, a teraz zaprasza widzów do podziwiania natury w najpiękniejszych parkach narodowych świata. Zrealizowany na pięciu kontynentach serial aż kipi od zachwytu, humoru i optymizmu. Każdy odcinek opowiada historię innego parku narodowego oczami jego dzikich mieszkańców - tych gigantycznych i tych mikroskopijnych - i analizuje naszą zmieniającą się relację z naturą. Od morskich krajobrazów Monterey Bay w Kalifornii po ceglastoczerwoną ziemię kenijskiego Parku Narodowego Tsavo, bujny las deszczowy Parku Narodowego Gunung Leuser w Indonezji i majestatyczne terytoria chilijskiej Patagonii - "Najsłynniejsze parki narodowe świata" zachęcają do odkrywania i eksplorowania, szukania nowych sposobów na pobudzenie tych dzikich miejsc do życia i na zachowanie ich dla następnych pokoleń.

Najsłynniejsze parki narodowe świata
Zwiastun nr 1
nr 1 2022-03-15T15:38:33 https://fwcdn.pl/webv/07/13/60713/60713.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/138/10010538/Our_Great_National_Parks___Official_Trailer___Netflix.vp9.1080p.webm
Najsłynniejsze parki narodowe świata zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

dystrybucja
Netflix
studio
Higher Ground Productions
tytuł oryg.
Our Great National Parks
inne tytuły
Filmweb uwzględnia obecność filmów/seriali/programów udostępnianych na wskazanych serwisach streamingowych: Netflix, Max, Canal plus manual, Disney, Canal plus, Player plus, Tvp, Amazon, Skyshowtime, Viaplay, Play now, Itunes, Polsat, Apple tv, Millennium docs against gravity, Piec smakow, Nowe horyzonty, Kino pod baranami, Mojeekino pl, Cineman, Ninateka, Flix classic, Play krakow, Vod pl, Katoflix, Outfilm, 35mm, Wfdif, Vod warszawa, Red carpet, Dafilms, Rakuten, Film box, Tv smart, Megogo, Arte tv Zapraszamy do zapoznania się z ofertą filmów, seriali, programów i bajek dostępnych na życzenie na platformach VOD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones