PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301010}

Nana

8,2 7 039
ocen
8,2 10 1 7039
Nana
powrót do forum serialu Nana

drugi sezon

ocenił(a) serial na 10

kiedy drugi sezon -.-? troche juz minelo od wydania mangi. jak widac po avku i nicku jestem fanem xD

ocenił(a) serial na 9
Shinichi

na razie nic się nie zapowiada, że powstanie 2 seria, choć podobno w lipcu rusza znów manga ^^ jak widać po obrazku też jestem fanką

AnitaBlake

Ren tam umiera a to jedna z moich postaci!!!!! ;(

ocenił(a) serial na 8
vellma

Czy tę kobietę powaliło, niech sobie zabija Takumiego, jego rodzinę, połowę mieszkańców Tokio, ale Rena niech zostawi w spokoju, i niech Hachi wraca do Nobu.

karolhamann

B a ja Ci powiem takumi z Hachi się rozwiodą <tyle dobrego> Moją ukochaną parę rozdzieli wypadkiem Rena a Osaki zostanie z 2 bliźniaków !!!! wgl to AI zawa <czy ja to sie pisze> dostała rysując mangi depresji i jedyna nana stoi w miejscu bo się boi do niej zasiać !

vellma

Skoro dostała depresji to nie powinna się do tego zabierać. Ja ją rozumiem, bo jak oglądałam czy czytałam to też depresyjny nastrój miałam... no ale autorka ?? I po co stwarza aż takie dołujące wydarzenia, wiadomo że w życiu raz lepiej a raz gorzej, ale według mnie trochę przesadza... Trzeba patrzeć też za dobrymi tronami życia, a nie.

ocenił(a) serial na 8
iMeshQa

Anime ma się pojawić jak zakończy się manga. Fajnie wiedzieć, że się rozwiedzie z Takumim. Ruszyła już manga? Orientuje się ktoś w tym? Bo ja Nanę lubię i chętnie obejrzę dalej :)

użytkownik usunięty
vellma

Co wy tu wypisujecie Ai Yazawa miała wypadek i była w szpiatlu... podobno cos jej sie stało w ręce... ona wyszła ze szpitala jakis rok temu w kwietniu ale powiedziała że niewie czy zakończy Nanę... bo dawno nie miała ołówka w ręce...
Pięknie , a to że miliony fanów czekaja na następne tomy to ma gdzieś?
Pewnie jak brak kasy ją przyciśnie to będzie tworzyc az sie kurzy...

ocenił(a) serial na 10
vellma

Skąd wiesz, że się rozwodzą ? Ja czytając mange nie widzę, żeby się na to zapowiadało.. ciągle powtarza, że to nie ma sensu i, że dzieci. W ogóle co to za pomysł żeby jedno dziecko było w UK, a drugie w Japonii ? Ech. Ogólnie to widze, ze rozdziałów jest 84 online, a podobno wydanych jest 89.. ma ktoś dostęp ?

ocenił(a) serial na 8
vellma

Możesz napisać coś więcej o tym, co dzieje się mandze?

użytkownik usunięty
vellma

Dzięki za mega-spoiler bez ostrzeżenia.
http://images2.fanpop.com/images/photos/8100000/Now-Feed-Me-Spoiler-from-7th-Boo k-harry-potter-8142327-500-375.jpg

użytkownik usunięty

http://kops.pl/comic/2009-08-22-0037.png
http://kops.pl/comic/2009-09-01-0038.png

LOL. Spoiler-man to mój nowy ulubiony sperbohater, albo raczej super villain. :)
Miałam się zabrać za to anime, ale teraz nie wiem. Wprawdzie nie mam pojęcia o co chodzi w tych spoilerach, ale nie znoszę jak umiera bohater, do którego potencjalnie mogę się przywiązać. Warto oglądać? Czy Nana kończy się bez rozstrzygnięcia? Już wciągnęłam się w 2 fantastyczne anime (Garasu no kamen i Skip Beat), które urywają się bez wyraźnego finału i czekaj to ruski miesiąc na mangę, żeby się dowiedzieć co dalej.

milkaway

Wcześniej podany spoiler dotyczący śmierci bohatera dotyczy tylko mangi, więc za anime możesz się spokojnie zabrać. Co zaś do zakończenia, w "Nanie" zdecydowanie jest "urwane", otwarte, pozostawiające mnóstwo niedomówień, ale i tak szczerze polecam obejrzenie. Warto :)

ocenił(a) serial na 8
LadyNameless

Jest takie, ponieważ czekają na zakończenie mangi, które nie wiadomo kiedy nastąpi.

karolhamann

Tak, wiem. Osobiście trzymam kciuki za to, by Ai Yazawa szybko wyzdrowiała i wznowiła pracę nad "Naną", bo bardzo chciałabym poznać dalszy ciąg tej historii ;)

ocenił(a) serial na 8
LadyNameless

Ja mam to samo, to co pokazano w anime, wciągnęło, a jeżeli prawdą są plotki o rozwodzie, to prze szczęśliwy jestem. Szkoda tylko Nany i Rena, może Yasu spróbuje go zastąpić go.

użytkownik usunięty
milkaway

He, he, he. :)
Jeśli jeszcze nie znasz, a chciałabyś pomarnować trochę czasu to gorąco polecam "Chatę wuja Freda" i "panią Halinkę". Nawet lepsze od powyższego "Kopsa".

A "Nanę" polecam, a jakże. Ale przygotuj sobie zapas chusteczek. ;)

dokładnie... próbuje sie dowiedzieć kiedy 2 sezon a tu jakieś trolle opowiadają mi o czym on będzie...

ocenił(a) serial na 10
Shinichi

Ja już się od trzech lat nie mogę doczekać ;((( Próbowałam czytać dalszy ciąg, ale jednak trudno się tak przestawić z anime na mangę...

zabojczy_kocyk

Oo, mam tak samo i znudziłam się po jakimś czasie i choć ostatnio chciałam wrócić do mangi, to nie pamiętam gdzie skończyłam. :c
Czekam na anime od baaardzo dawna i chyba oglądnę jeszcze raz 1 sezon, bo już się stęskniłam na Nanami. <3

ocenił(a) serial na 10
Shinichi

to dalej nie zrobili S2? Mial sie zaczac na przelomie 2010/11 T_T

ocenił(a) serial na 10
Shinichi

Hej,skoro jesteś takim fanem może powiesz mi gdzie znaleźć tą mangę w sieci oraz jakieś inne ciekawe tytuły?

ocenił(a) serial na 10
Holly__Golightly

nie mam pojecia gdzie teraz mozna znalezc mange w jezyku angielskim, czytalem juz dawno temu i niektore tomy musialem czytac po japonsku~
Skany powinny dalej na torrentach tak jak anime
Jestem pewien ze da sie tez zamowic w ksiazkowej formie, pojedyncze tomy sa na amazon
Co do ciekawych tytulow to zalezy czego szukasz~

ocenił(a) serial na 10
Shinichi

Anime wyczaiłam na allegro :) Oglądałam też Paradise Kiss...Szukam czegoś obyczajowego,najlepiej z wątkami miłosnymi..

Holly__Golightly

na pewno jest na mangatraders (podobnie jak pozostałe mangi Yazawy, polecam np. "Gokinjo Monogatari"- zdecydowanie lżejsze i ma swój urok). Jeśli chodzi o inne ciekawe tytuły, to zależy co Cię interesuje ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones