SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Nana

2006 - 2007
25 min.
8,2 6 812
ocen
8,2 10 1 6812
2 993
chce zobaczyć
W pociągu jadącym do Tokio trafiają na siebie dwie dziewczyny o tym samym imieniu, Nana. Szybko się zaprzyjaźniają i postanawiają zamieszkać razem. Więcej Mniej
Nana zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

W pociągu jadącym do Tokio spotykają się dwie dziewczyny. Jak się później okazuje mają takie samo imię - Nana. Jednak mają odmienne charaktery. Nana Komatsu zwana Hachi jest wesołą i trochę dziecinną marzycielką. Nana ?saki to twardo stąpająca po ziemi realista której marzeniem jest, by jej zespół 'Black Stones' przebił sławnegoW pociągu jadącym do Tokio spotykają się dwie dziewczyny. Jak się później okazuje mają takie samo imię - Nana. Jednak mają odmienne charaktery. Nana Komatsu zwana Hachi jest wesołą i trochę dziecinną marzycielką. Nana ?saki to twardo stąpająca po ziemi realista której marzeniem jest, by jej zespół 'Black Stones' przebił sławnego 'Trapnest'. Okazuje się, że obydwie są zainteresowane tym samym mieszkaniem. Postanawiają więc zamieszkać razem. Od tego czasu dzielą ze sobą nie tylko opłatę za czynsz, ale przede wszystkim swoje radości i smutki, wzloty i upadki.

na podstawie
Ai Yazawa (manga)
studio
Bandai Entertainment / Madhouse Studios / Nippon Television Network Corporation (NTV) / Więcej...
inne tytuły
Nana Miedzynarodowe
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych