PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=391798}
8,2 32 418
ocen
8,2 10 1 32418
Naruto Shippūden
powrót do forum serialu Naruto Shippūden

Wszyscy wiemy z mangi i już nawet z anime, że Tobi to Uchiha Madara.
Ale dlaczego TOBI?
Wiąże się to z historią Rikudou Sennina (tego z rinneganem, takim samym jak Pein) oraz jego dwóch synów, historią klanu Uchiha, klanu Senju i założenia Konohy.
Pomijając historię i szczegóły, w pewnej linii czasowej Madara to szef i najpotężniejszy przedstawiciel Uchiha (aż do obecnych wydarzeń), a jego odwiecznym wrogiem i jedyną osobą, którą podziwiał i szczerze nienawidził był szef klanu Senju, pan Hashirama, inaczej zwany pierwszym hokage. Bratem Hashiramy był TOBIrama, drugi hokage (mistrz żywiołu wody). A jakby tego było mało najzdolniejszym uczniem Hashiramy i TOBIramy był SaruTOBI, czyli trzeci hokage.
Madara - współzałożyciel Konohy, podziwia i nienawidzi Senju oraz wszystko, co związane z nimi oraz z Konohą. A nic nie jest tak bardzo związane z Senju, Konohą i samym Hashiramą jak TOBIrama czy SaruTOBI.
Specjalnie napisałem TOBI dużymi literami.
Więc przestańcie pier...ić głupoty i snuć teorie. Doczytajcie mange naruto na mangashare lub onemanga i pomyślcie czasem. -_-


Dziękuję za uwagę i pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
yerzoo

Wystarczy, że w Databooku jest informacja, że Madara wziął to imię od Tobiramy...

ocenił(a) serial na 10
MK24

...co WCALE nie dowodzi że nie posługuje sie ciałem Obito. Jeżeli byłoby inaczej to dlaczego kishimoto nadal ukrywa jego twarz? Też czasem rusz głową......dla mnie ta teza jet w 75% możliwa

ocenił(a) serial na 8
kaka893

ok ja ruszam głową...więc...kishi w dalszym ciągu ukrywa jego twarz, żeby takie matołki jak ty mogły dalej się upierać przy swojej w 75% możliwej tezie, że tobi to obito :)

ocenił(a) serial na 10
alan666

i szczerze Kishimoto na bank zależy właśnie na tym. Tylko nie wiemy tak naprwde w którą strone to może pójść...może ja mam racje a może ty....matołku^^

ocenił(a) serial na 8
kaka893

Jakbyś nie zauważył moja wcześniejsza wypowiedz to był sarkazm...;] a temat był już tyle razy poruszany czy to tutaj czy na innych forach, że aż szkoda marnować czas na dalsze przekonywanie tych których nie imają się logiczne argumenty przeciw tym pierdołom ale cóż chyba trzeba :P. Sam Tobi przedstawiał się w mandze jako Madara pare(naście) razy. A jeśli chodzi o "tajemnicze" przejecie ciała Obito.. to to że ciało Obito nie powinno wyglądać na ciało staruszka ktore widzimy tu
--> http://farm3.static.flickr.com/2024/2395902880_32882a2596.jpg
podkrążone oczy, zmarszczki, nie tak powinno wyglądać ciało Obito nawet jeśli minęło te paręnaście lat, no chyba ze Tobi ćpa, pije, rucha co popadnie i ogólnie nie prowadzi się najlepiej, wtedy muszę przyznać że ciało z taki przebiegiem musiałoby tak wyglądać :D

ocenił(a) serial na 10
alan666

"Jakbyś nie zauważył moja wcześniejsza wypowiedz to był sarkazm...;]"-no popatrz...nie zauważyłem...
Ja nie mówię że tak jest na pewno ale tak mi się po prostu wydaje. Było by to logiczne w kwestii powiązania fabuły i jej udramatycznienia do maxymalnego poziomu^^
Może warto spróbować poszerzyć troche swoje horyzonty niż skupiać sie na czubku swojego nosa....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
sweterek

podbijam klasycznie jak do szmulki

sweterek

podbijam znowu twardogłowe głąby

użytkownik usunięty
sweterek

coś cichaczem zawiało na forum o Naruto? Dlaczego????

użytkownik usunięty

głupie pytanie mam xD jaki jest nr najnowszego chapteru mangi naruto ?? pliss piszcie szybko xdd

ocenił(a) serial na 8


468

użytkownik usunięty
alan666

dobra tak myślałam . czekam teraz na nowy chapter.

użytkownik usunięty
yerzoo

a jeśli chodzi o ,że niby Tobi to Obito to wątpię ,żeby to było bo ,bo proszę państwa ciało Obito zmiażdżyły całkowicie głazy więc ok .. o ile nie istnieje kolejna popiżdżona technika zmartwychwstania albo innego gówna.

To Pan chyba popinfolony jest jak Gaidenu nie oglądał i nie widział że Madara uratował Obito komórkami hashiramy i połączył się z nim. Obito nazywa siebie madarą ponieważ Madara mu tak nakazał.

ocenił(a) serial na 10
jsksnxb_bdjxjdb

Oni te komentarze wymieniali 15lat temu...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones