PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740358}

Hello Monster

Neo-leul Gi-eok-hae
7,7 651
ocen
7,7 10 1 651
Neo leul Gi eok hae
powrót do forum serialu Neo-leul Gi-eok-hae

Bardzo dobra drama!

ocenił(a) serial na 9

Ostatnio oglądanie k-dram zaczynało mnie już męczyć w połowie, więc postanowiłam sięgnąć po coś z głębszą fabułą, kryminalnym wątkiem i proszę: nie zawiodłam się i skończyłam ,,I remeber you" w dwa dni. Gorąco wszystkim polecam. Akcja jest naprawdę wciągająca, trzyma w napięciu, choć czasem było przewidywalnie...Nie zabrakło też wzruszających scen. Drama pokazuje ile zła mogą wyrządzić ludzie, cierpienie ofiar i odkrywa w pewnym sensie mechanizm myślenia morderców...Historia rodzeństwa była dla mnie najciekawszym elementem i...bardzo bolesnym. Wzruszyłam się jak nie wiem... W dodatku romans został przedstawiony bardzo naturalnie i delikatnie, za co dziękuję, bo czasem już nie da się wytrzymać z innymi przesłodzonymi historiami. Reasumując: świetna gra aktorska, tajemnica i mroczne klimaty, humor no i bromance <3 Chciałabym ogladnąć kiedyś coś podobnego, z geniuszem bohaterów. ;)

Nelydia_6

A mógłbym wiedzieć gdzie można obejrzeć :) ? Szukałem po Internecie i nigdzie nie można znaleźć bez ściągania? Za odpowiedz z góry dziękuję. :)

ocenił(a) serial na 9
_EmoTe_

Drama jest dostępna na viki.com i wydaje mi się, że na dramie queen także, z polskimi napisami. ;)

Nelydia_6

Jeszcze raz wielkie dzięki

_EmoTe_

:) *

ocenił(a) serial na 9
_EmoTe_

Nie ma sprawy. :D Życzę miłego oglądania.

_EmoTe_

Rekuten.tv

Nelydia_6

Mogę z czystym sercem polecić Ci dramę "Lookout", jest na dramaqueen z polskimi napisami. Mnie osobiście wbiła w fotel, a ma sporo z tych cech, które wymieniłaś przy "I remember you". Z Twojego opisu wida, że to też perełka, zerknę przy wolnym czasie. Pozdrawiam :)

Nelydia_6

Gdzie zobaczę go online po polsku?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones