SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The Newsroom

2012-2014 1 godz.
7,7 6 760
ocen społeczności
7,7 10 1 6760
8 138
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":4}
Pracownicy odpowiedzialni za produkcję programu z wiadomościami oraz prezenter tychże próbują podwyższyć oglądalność i zająć większy rynek odbiorców.
{"seasons":[3,2,1]}
26
twórca
gatunek
produkcja
Emmy Najlepszy aktor w serialu dramatycznym w roku 2013 dla Jeff Daniels Eddie Najlepszy montaż godzinnego serialu telewizyjnego dla telewizji niekomercyjnej w roku 2013 dla Anne McCabe
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Newsroom-2012-650306/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/650306","link":"/serial/Newsroom-2012-650306/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/650306","link":"/serial/Newsroom-2012-650306/episode/ranking"}}
Newsroom
Zwiastun nr 4 (sezon 3)
Newsroom
Zwiastun nr 3
Newsroom
Zwiastun nr 2
Newsroom - Zwiastun Nr 4 (sezon 3) HBO szykuje się do prezentacji trzeciego, ostatniego, sezonu serialu [b]"[serial=650306]Newsroom[/serial]"[/b]. W sieci pojawił się właśnie jego zwiastun. Amerykańska premiera planowana jest na listopad.

Nowy serial HBO, którego pomysłodawcą jest Aaron Sorkin. Bohaterami Newsroomu są prezenter wiadomości (Jeff Daniels), jego nowa producentka wykonawcza (Emily Mortimer), pracownicy newsroomu (John Gallagher Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn) oraz ich szef (Sam Waterston). Razem podejmują momentami nieco idealistycznąNowy serial HBO, którego pomysłodawcą jest Aaron Sorkin. Bohaterami Newsroomu są prezenter wiadomości (Jeff Daniels), jego nowa producentka wykonawcza (Emily Mortimer), pracownicy newsroomu (John Gallagher Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn) oraz ich szef (Sam Waterston). Razem podejmują momentami nieco idealistyczną walkę, aby rzetelnie przedstawiać wiadomości w serwisie informacyjnym, wbrew korporacyjnym i komercyjnym interesom, nie bacząc na swoje skomplikowane życie prywatne.

dystrybucja
HBO
studio
HBO Entertainment
inne tytuły
More As This Story Develops (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Rola MacKenzie McHale była początkowo oferowana Marisie Tomei, lecz negocjacje zostały przerwane.
Serial kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA), Chicago (Illinois, USA) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • tego szukałam

  memphis67 ocenił(a) serial na 10 

  krótko w tym temacie- tego szukałam od ponad 10 lat, w telewizji, książkach, ludziach. Właśnie w tym serialu to znalazlam. Nigdy nie płaczę, a w trakcie tych kilku odcinkow ,tyle razy mialam łzy w oczach, że nie zliczę. Warto jednak szukac.

 • Szkoda

  Equos ocenił(a) serial na

  TAKA SZKODA ŻE SKOŃCZYLI.... bardzo przywiązałem się do tego serialu :/

 • wreszcie

  nikita181 ocenił(a) serial na 10 

  Wreszcie znalazłam serial inteligentny, o czymś istotnym , świetnie zagrany. można się z niego wiele nauczyć! takich właśnie filmów poszukuję. Będę do niego wracać.

  5
  • Czy nadal cisną tylko republikanów w 2 i 3 sezonie?

   trist89

   Zobaczyłam cały 1 sezon... z nadzieją, że chociaż RAZ będą cisnęli po demokratach. RAZ. Nie wiem czy jest nadzieja w 2 i 3 sezonie? Anyone? Bo nie wiem cz kontynuować oglądanie. PS: Fajnie się ogląda, ale jak cisną tylko po jednych to dla mnie to istna propaganda. ... więcej

  • obrzydliwie stronnicza projekcja

   TIJ ocenił(a) serial na

   Główny bohater jest republikaninem, co podkreślane jestna okrągło. Tymczasem, w każdym odcinku, jest ostry pojazd po partii rebublikanskiej, z kolei demokraci z Obama na czele są nieziemsko wychwalani. Całą wine za złą sytuacje w USA obarcza sie republikan, pokazuje sie ich jako ... więcej

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.