serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Newsroom

The Newsroom
2012 - 2014
1h
7,7 7 922
oceny
7,7 10 1 7922
7,3 10
ocen krytyków
Pracownicy odpowiedzialni za produkcję programu z wiadomościami oraz prezenter tychże próbują podwyższyć oglądalność i zająć większy rynek odbiorców. więcej mniej
Newsroom zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, 3 inne nagrody oraz 23 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Newsroom
Zwiastun nr 4 (sezon 3)
Newsroom
Zwiastun nr 3
Newsroom
Zwiastun nr 2
HBO szykuje się do prezentacji trzeciego, ostatniego, sezonu serialu [b]"[serial=650306]Newsroom[/serial]"[/b]. W sieci pojawił się właśnie jego zwiastun. Amerykańska premiera planowana jest na listopad. 2014-10-04T09:55:16 https://fwcdn.pl/webv/45/63/34563/newsroom.34563.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/206/650306/the_newsroom_season_3__trailer__hbo_.vp9.720p.webm

Nowy serial HBO, którego pomysłodawcą jest Aaron Sorkin. Bohaterami Newsroomu są prezenter wiadomości (Jeff Daniels), jego nowa producentka wykonawcza (Emily Mortimer), pracownicy newsroomu (John Gallagher Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn) oraz ich szef (Sam Waterston). Razem podejmują momentami nieco idealistycznąNowy serial HBO, którego pomysłodawcą jest Aaron Sorkin. Bohaterami Newsroomu są prezenter wiadomości (Jeff Daniels), jego nowa producentka wykonawcza (Emily Mortimer), pracownicy newsroomu (John Gallagher Jr., Alison Pill, Thomas Sadoski, Dev Patel, Olivia Munn) oraz ich szef (Sam Waterston). Razem podejmują momentami nieco idealistyczną walkę, aby rzetelnie przedstawiać wiadomości w serwisie informacyjnym, wbrew korporacyjnym i komercyjnym interesom, nie bacząc na swoje skomplikowane życie prywatne.

dystrybucja
HBO
studio
HBO Entertainment
tytuł oryg.
The Newsroom
inne tytuły
More As This Story Develops (tytuł roboczy) USA
więcej
Rola MacKenzie McHale była początkowo oferowana Marisie Tomei, lecz negocjacje zostały przerwane.
Serial kręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA), Chicago (Illinois, USA) oraz w Nowym Jorku (Nowy Jork, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

tego szukałam

ocenił(a) serial na 10

krótko w tym temacie- tego szukałam od ponad 10 lat, w telewizji, książkach, ludziach. Właśnie w tym serialu to znalazlam. Nigdy nie płaczę, a w trakcie tych kilku odcinkow ,tyle razy mialam łzy w oczach, że nie zliczę. Warto jednak szukac.

Zobaczyłam cały 1 sezon... z nadzieją, że chociaż RAZ będą cisnęli po demokratach. RAZ. Nie wiem czy jest nadzieja w 2 i 3 sezonie? Anyone? Bo nie wiem cz kontynuować oglądanie.

PS: Fajnie się ogląda, ale jak cisną tylko po jednych to dla mnie to istna propaganda. Nie wierze, że nie mają Demokratom nic do...

Szkoda

ocenił(a) serial na 9

TAKA SZKODA ŻE SKOŃCZYLI.... bardzo przywiązałem się do tego serialu :/

Sorkin

ocenił(a) serial na 9

Pan Sorkin po raz kolejny pokazuje jak świetnym jest scenarzysta.

wreszcie

ocenił(a) serial na 10

Wreszcie znalazłam serial inteligentny, o czymś istotnym , świetnie zagrany. można się z niego wiele nauczyć! takich właśnie filmów poszukuję. Będę do niego wracać.