serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Niania w wielkim mieście

2017
44m
7,2 1 634
oceny
7,2 10 1 1634
Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?   Serial obyczajowy "Niania w... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Niania w wielkim mieście zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?   Serial obyczajowy "Niania w wielkim mieście" opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi u progu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i Dzieci, ambicje i tajemnice z przeszłości! Dziewczyna z prowincji walczy o serca swoich podopiecznych, ale dla kogo bije jej własne?   Serial obyczajowy "Niania w wielkim mieście" opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi u progu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki by znaleźć dobrą pracę są bezowocne. Los rzuca Danie koło ratunkowe i dziewczyna podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

studio
Akson Studio (produkcja wykonawcza) / Telewizja Polsat
tytuł oryg.
Niania w wielkim mieście
inne tytuły
Serial kręcono w Warszawie i Gdyni (Polska).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Nie wiem czego chcecie od Lamparskiej,bardzo fajna postać, ładna i sympatyczna buzia,przyjemnie się ogląda. Wreszcie jakaś mniej oklepane twarz.Serial tez całkiem w porządku, lekki,w sam raz na wieczorny relaks po ciężkim dniu.

Który z nas nie uczył się Chińskiego , czy nie połknął osy akurat na przyjęciu urodzinowym

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Nie rozumiem dlaczego Polsat rezygnuje z dobrych seriali. Szkoda, że nie ma drugiego sezonu :(

Po prostu przełączyłem i nie zamierzam dalej oglądać. Panna znajduje dziecko na mieście po czym udaje się na komisariat by na prośbę chłopca "zabierz mnie stąd", opuszcza komisariat i szuka matki na własną rękę. Oglądając tą sytuację czułem jedną wielką żenade - nie trudno się domyślić co będzie dalej. Żenada!