PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=202466}

Niania

6,5 71 061
ocen
6,5 10 1 71061
5,7 7
ocen krytyków
Niania
powrót do forum serialu Niania

Serial oprócz swej sztuczności wkurza mnie jednym: non stop wyśmiewana tam jest Karolina (Tamara Arciuch). Przecież jest bardzo ładna, inteligenta, bardziej wyrafinowana. Charakter? Gdybym był tak traktowany zachowywałbym się identycznie... Pamiętam najokropniejszy odcinek z wycieczką, podczas którego Frania Maj i je dzieciaki zachowywali się wobec Karoliny jak jacyś agenci KGB czy podobnej instytucji (scena w limuzynie z przyśpiewkami). Zawsze mi było żal Karoliny, to jest chyba (obok KOndzia) jedyna postać, która podobała mi się w tym żałosnym serialu...

ocenił(a) serial na 8
Rodion_Raskolnikow

daj spokój mylisz postać grana przez Tamarę Z nią samą, w koncu to nie Tamara jest wyśmiewana, tylko ogólnie to jest serial komediowy i z każdego tutaj jest polewka a Karolina jest postacią która sama z siebie robi polewkę przez jej sposób bycia, hmm a jesli chodzi o jej relacje z kondziem to jego złosliwe komentarze czy zachowanie wobec niej zmierza ku celowi- "kto sie czubi ten się lubi" wiec nie zgadzam sie z Tobą!

Rodion_Raskolnikow

ja sie zagadzm ze STOKROTNĄ:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Rodion_Raskolnikow

ludzie... nie mylcie życia z filmem, bo aż żal was czytać... to jest FABUŁA!!! czy tak samo przeżywasz losy rodziny Foresterów z "Mody na sukces"?

Boska_Marys

Eejj, ale on ma trochę racji.
Oglądają to debile, dla których model wyśmiewania się z kogokolwiek jest super i cacy.
Nie chodzi tu o Karolinę, ją mam w dupie, ale ludzi może to bawić niestety.

pees; a jurorzy w idolu czy jak oni śpiewają? to to samo co śmianie sie z tej nieszczesnej karoliny.

ocenił(a) serial na 2
anjali__

Mnie cały czas chodziło o Karolinę, nie wiem skąd pomysł, że indentyfikuję ją z odtwarzającą ją panią Arciuch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones