serial antologia Oglądaj odcinki w dowolnej kolejności. W tym serialu każdy odcinek opowiada inną historię. Kolejność oglądania odcinków i sezonów nie ma znaczenia dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wątków.
serial antologia

Nic strasznego

Just Beyond
2021
24m
5,5 187
ocen
5,5 10 1 187
Zainspirowany twórczością R. L. Stine'a, „Just Beyond” to ośmioodcinkowy serial, który opisuje niesamowite i dające do myślenia historie sięgające do nieco innej... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Nic strasznego zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Zainspirowany twórczością R. L. Stine'a, „Just Beyond” to ośmioodcinkowy serial, który opisuje niesamowite i dające do myślenia historie sięgające do nieco innej rzeczywistości. Każdy odcinek przedstawia zupełnie nowe postacie, które wyruszają w podróż w głąb siebie w świecie czarownic, kosmitów, duchów i równoległych światów. Stine to Zainspirowany twórczością R. L. Stine'a, „Just Beyond” to ośmioodcinkowy serial, który opisuje niesamowite i dające do myślenia historie sięgające do nieco innej rzeczywistości. Każdy odcinek przedstawia zupełnie nowe postacie, które wyruszają w podróż w głąb siebie w świecie czarownic, kosmitów, duchów i równoległych światów. Stine to autor horror fiction dla nastolatków między innymi takich serii jak „Gęsia skórka” czy „Ulica strachu”, które przerażają czytelników od 35 lat. Twórcy serialu wykorzystują jego najpopularniejsze dzieła i tworzą własne, historie z dreszczykiem. Poruszają takie tematy jak nastoletnie rozterki, znęcanie się w szkole, presję społeczną i niepewność, które trzymają widzów w napięciu.

na podstawie
R.L. Stine (komiks)
dystrybucja
Disney+
studio
20th Century Fox Television / KatzSmith Productions
tytuł oryg.
Just Beyond
inne tytuły
Serial kręcono w Atlancie (Georgia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

J.w. Nie jest to na pewno horror, raczej luźne historyjki dla młodszej widowni.

Gimnazjum wydaje się najgorszym miejscem, jakie można sobie wyobrazić, ale dla Jess, Josha i Marco ich szkoła może być tak naprawdę najgorszym miejscem na tym świecie… lub jakimkolwiek innym!
( źródło: https://filman.cc/serial-online/4576/nic-strasznego-just-beyond )