PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94293}

Nieśmiertelny

Highlander
6,7 2 226
ocen
6,7 10 1 2226
Nieśmiertelny
powrót do forum serialu Nieśmiertelny

Świetny lecz niedoceniony jest ten serial. podobało mi się w nim, że aktorów nie dobierano 'po urodzie'. Kobiety były ładne, mężczyźni silni i przystojni - ale wszyscy realni i w miarę naturalni.
Co najważniejsze historia trzyma się kupy, nie przekreśla całkowicie scenariusza filmu Highlander 1 (w przeciwieństwie do II i IV części filmu). Adrian Paul zagrał swoją rolę rewelacyjnie. Całości dopełnia świetna muzyka Queen.
Czy serial jest dostępny na DVD?

jojoro

Oczywiscie ze jest dostepny na dvd.Mozna kupic 6 serii ze strony www.jpc.de
Niestety film jest tylko w wersji niemieckiej lub angielskiej-nie ma tego w polskiej dystrybucji.

ocenił(a) serial na 8
Magister_Perotinus

Skoro go nie ma w polskiej dystrybucji i w dodatku nie ma polskich napisów to można właściwie powiedzieć, że jest on w PL niedostępny.

ocenił(a) serial na 9
jojoro

A szkoda bo ja bym kupił wszystkie sezony :(

ocenił(a) serial na 8
MelvinKoren

Ja również;(

ocenił(a) serial na 10
jojoro

Ja też, ponieważ naprawdę jest to fajny serial (jeden z najlepszych filmów?seriali kanadyjskich jaki widziałem)... Nasz kraj omija zbyt dużo ciekawych produkcji czy to chodzi o filmy czy anime itd.

BISKUPMAT

Serial leciał w PL na TV Puls i pewnie gdzieś jest z lektorem w sieci

Remington_Steele

dawno temu leciał chyba na TVN.

ocenił(a) serial na 9
shamar

A jeszcze dawniej na TVP1. W latach 90-tych ubiegłego stulecia emitowali po północy po dwa odcinki.

ocenił(a) serial na 8
BISKUPMAT

I Tu się zgadzam, że Polskę omija wiele wartościowych produkcji. Jedne wyjście, to uczenie się języków obcych, ale i tak...

użytkownik usunięty
jojoro

Serial można znaleźć w sieci z polskim lektorem, jest też na Youtube w wersji angielsko, niemiecko i chyba hiszpańskojęzycznej, Oglądałam serial w TV Puls, od połowy drugiego sezonu. Teraz nadrabiam zaległości. Gra Adriana Paula bardzo mi się podoba, jednak drażnią mnie pewne niedociągnięcia techniczne. Poza tym ciekawią mnie kulisy produkcji serialu. Niestety chyba niewiele jest informacji w necie, a w każdym razie mało po polsku, Przykładowo: odcinek 1x06 - przy końcu Duncan wskazuje ręką na leżące na biurku narzędzie, przy czym wyraźnie widać, że to nie jego ręka. Albo co się dzieje z jego włosami? Raz jego "kucyk" jest gruby, raz bardzo cieniutki. Domyślam się, że włosy miał doczepiane, ale czy zawsze? W sezonie 2 i 3 wyglądają już jak jego własne. Czu ktoś z was ma podobne spostrzeżenia?

ocenił(a) serial na 9

Jest na chomikuj dostępny zgrany z TV puls pod adresem adampierson. tak jak by ktoś był zaintersowany

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones