serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Nie ma mowy

Speechless
2016 - 2019
30 min.
6,9 311
ocen
6,9 10 1 311
442
chce zobaczyć
Rodzina z dzieckiem mającym porażenie mózgowe próbuje znaleźć dla siebie nowe miejsce do życia. Nadgorliwa matka stawia czoła przeciwnościom losu, jak i problemom, które sama stwarza. Więcej Mniej
Nie ma mowy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Maya DiMeo to mama z poczuciem misji, która zrobi wszystko dla swojego męża, Jimmy'ego, oraz dzieciaków Raya, Dylan i JJa, jej najstarszego syna, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, przez co nie może mówić. Z tego powodu po raz kolejny przeprowadziła rodzinę do nowego domu i szkoły (szósty raz w ciągu dwóch lat) oraz w końcuMaya DiMeo to mama z poczuciem misji, która zrobi wszystko dla swojego męża, Jimmy'ego, oraz dzieciaków Raya, Dylan i JJa, jej najstarszego syna, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe, przez co nie może mówić. Z tego powodu po raz kolejny przeprowadziła rodzinę do nowego domu i szkoły (szósty raz w ciągu dwóch lat) oraz w końcu znalazła klasę z pełnoetatową osobą do pomocy, która może służyć za głos JJa. Reszta rodziny niekoniecznie się z nią zgadza, więc Maya musi wykorzystać swoją moc przekonywania, by przekabacić ich na swoją stronę. Jednakże pełen katastrof pierwszy dzień w nowym miejscu sprawia, że zaczyna mieć wątpliwości.

studio
20th Century Fox Television / ABC Studios / Silver and Gold Productions
tytuł oryg.
Speechless
inne tytuły
Serial nakręcono w Los Angeles (Kalifornia, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych