PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39385}

Niebezpieczne związki

Les Liaisons dangereuses
7,4 333
oceny
7,4 10 1 333
Niebezpieczne związki
powrót do forum serialu Niebezpieczne związki

Wie ktoś gdzie można dostać ten film (serial)? Bardzo mi zależy...

in_extremo

wtorek 20.11.2007 TVP 1 23:00 ale nie wiem ktora to czesc

in_extremo

Dzięki za info. Niestety aktualnie nie mam telewizora:) Ale jeśli ktoś nagrał wszystkie części, proszę o kontakt - chętnie odkupię.

in_extremo

dziś Zone Europa 1-szy odcinek

ocenił(a) serial na 9
in_extremo

Można ten film gdzieś u nas kupić? Albo obejrzeć? Może ktoś z was ma nagrane i by się podzielił? :) Jeśli wiecie, kiedy będzie leciał w telewizji, dajcie znak.

qmili

w poniedzialek na Zone Europa, o 20 część pierwsza:)

ocenił(a) serial na 9
caance

To świetna wiadomość!
A czy ktoś ma może możliwość nagrania wszystkich 3 odcinków? :)

ocenił(a) serial na 10
qmili

W sumie to też byłbym bardzo zaintersowany, jakby ktoś mógł nagrać. Już jestem wdzięczny. A potem mógłby gdzieś je wrzucić.

in_extremo

Także dołączam się do prośby, gdyby ktoś mógł wrzucić gdzieś linki do tego serialu :)

ocenił(a) serial na 10
myszyszuniaa

mam serial, tylko potrzebne jest przetłumaczenie napisów angielskich na polskie, jeśli ktoś się tego podejmie proszę o odpowiedź

patrykborowiak

Jak masz napisy angielskie to nie ma problemu, mogę przetłumaczyć.
Tylko najpierw potrzebuję oczywiście serialu:)
Jak coś to napisz maila, jest na stronie mojego profilu.

ocenił(a) serial na 9
patrykborowiak

Jeśli o mnie chodzi, to mogą być napisy angielskie, mógłbyś gdzieś ten serial wrzucić czy ewentualnie wysłać tradycyjną pocztą? :)

ocenił(a) serial na 10
qmili

w przyszłym tygodniu, postaram się gdzieś wrzucić, ponieważ ściągnąć można tylko przez emule'a, oczywiście dam wam link, jak już gdzieś wrzucę, napisy o których pisałem znajdują się na napisy.info pod nazwą franc., są dopasowane do mojej wersji, obiecuję szybko go wrzucić, chcialem nagrać sobie z lektorem, ale na cyfrze, nie ma zone europa,chyba że jest a ja nie mogę znaleźć

ocenił(a) serial na 10
patrykborowiak

Przepraszam wszystkich bardzo, ale to się ściąga strasznie wolno, mam nadzieję ,że macie emule'a albo coś innego czym da się to ściągnąć oto link, http://sharethefiles.com/forum/viewtopic.php?t=73233

Oto wersja 3 płytowa do której są napisy angielskie
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
patrykborowiak

To co bierze się ktoś za tłumaczenie napisów? Angielskie pasujące można znaleźć na napisy.info

patrykborowiak

posiada ktoś napisy POLSKIE ??

ocenił(a) serial na 9
in_extremo

dołączam się do prośby, żeby koś udostępnił, jak narazie najlepsza wersja a ja dawno widziałem;/ excommunication@go2.pl

excommunication

można znaleźć na stonce kinomaniak . tv

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones