PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93541}

Niebieski rower

La Bicyclette bleue
8,2 350
ocen
8,2 10 1 350
Niebieski rower
powrót do forum serialu Niebieski rower

To najlepszy film jaki kiedykolwiek widziałam, czy ktoś może ma go na płycie DVD

jusado

Ja sciągnęłam przez emula, ale ne mogę znaleźć napisów;(Czy ktoś może posiada taki napisy?A film, przyznję piękny, w przeiwieństwie do książki...

ocenił(a) serial na 9
natis89

Czy możesz mi podać link do strony z którj ściągnęłaś film? Szukam go już od dawna.

natis89

natis: znalazłaś już napisy? ja też poszukuję...

ocenił(a) serial na 9
Wenef

A można wiedzieć gdzie znalazłaś film, gdzie go można kupić.

jusado

Ja również poszukuję tego filmu na DVD. Niestety bez skutku. Jeśli ktoś go ma nich da znać.

ocenił(a) serial na 9
ewats

Można go ściągnąć z http://thepiratebay.org/

kreciap

Mój kolega próbował ściągnąć ten film z podanej przez Ciebie strony , ale stwierdził ,że za długo to trwa i zrezygnował.Ja jestem bardzo zainteresowana posiadaniem tego filmu nawet jestem skłonna zapłacić za jego przesłanie .Jeśli jesteś zainteresowany/-na to proszę o kontakt na e-maila tco99@onet.eu

jusado

Witaj Jusado . Mam woelką prosbę , właśnie zaśiadam po raz trzeci na cały dzień do kompa i nie moge znalęśc toego filmu nigdzie . Jesli masz go daj prosze znać . czytałam ksiązki są piękne . Bardzo chciałabym zobaczyć film . jeśli jestes w stanie mi pomuc , bedzie świetnie .
oto mój adres marion96@wp.pl

jusado

Hej,

Ja tez szukam juz od dawien dawna tego filmu. Musi przeciez gdzies byc skoro dobre pare lat temu emitowała go TVP2. Ale chyba napisy nie wyciekły...
Jeśli ktoś już ma film i bedzie tak miłosierny, chetnie zapłace za przesyłkę. Bardzo mi zalezy. A, musze mieć przynajmniej napisy po angielsku...Dajcie znac, będę baardzo wdzięczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones