PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=138222}

Niebieskie lato

Verano azul
7,9 281
ocen
7,9 10 1 281
Niebieskie lato
powrót do forum serialu Niebieskie lato

Z nimi lato w Polsce naprawde bylo niebieskie

ocenił(a) serial na 10
prokol

a nawet błękitne :) zawsze mi się wydawało że ten serial nazywał się "błękitne lato".

ocenił(a) serial na 8
Czaki_2

A mnie że "Gorące Lato" ;)))
A tak poważnie - piękny film dla dzieciaków, pamiętam że zawsze w lato (a był z tego co pamiętam powtarzany chyba 3 razy) oglądałem go namiętnie :))
Jeden z letnich filmów mojego dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 8
Czaki_2

na sto procent: blekitne lato.
chetnie bym go znowu ogladnal, choc podejrzewam, ze lepiej bedzie, jesli nie bedzie musial przechodzic takiej weryfikacji wspomnien z rzeczywistoscia...
;)

jar_jar

na 101% niebieskie lato !!!! dobrze pamietam pomimo, że jak leciał to miaqłem może z 10 lat .... :-)

wojciech94

W hiszpańskim,błękitne,czy niebieskie,brzmi tak samo-Verano Azul.
W Polsce ten serial zaistniał pod nazwą"Niebieskie Lato"

ps.Gdzie można go znaleźć w wersji wyświetlanej w Polsce?

ocenił(a) serial na 9
mihura

Potwierdzam, że również w mojej pamięci serial utrwalił się pod tytułem "Niebieskie lato". Cudowny to był serial. Nie jakieś high school musicale czy co. I ten motorower - marzenie niemal każdego dzieciaka lat 80-tych.

ocenił(a) serial na 4
lia_13

Serial był wyświetlany akurat wtedy, gdy miałem odpowiednią do jego oglądania ilość lat, ale mimo to go zupełnie nie pamiętam... Czyżbym go przeoczył? A może byłem wtedy na wakacjach.. Tak czy owak oglądany dziś nie trafia do mnie i nie budzi wspomnień, w związku z czym oceniłem go na 4/10.

ocenił(a) serial na 9
astat_2

Oglądany dziś?!?!?!?!?! A gdzież to go można dziś obejrzeć? Będę wdzięczna za odpowiedź ;)

ocenił(a) serial na 4
lia_13

Mieszkam na stałe w Bułgarii i oglądałem parę odcinków w tutejszej telewizji. Czy można zobaczyć go w Polsce niestety nie wiem.

ocenił(a) serial na 9
astat_2

ehhh, szkoda, że nie mieszkam w Bułgarii :( no nic, będę musiała serialu poszukać gdzie indziej ;) Dziękuję za odpowiedź ;) Pozdrawiam

prokol

Potwierdzam, świetny serial. Miło wspominam, szczególnie odcinek w którym kręcili film, z Drakulą :)))

ocenił(a) serial na 8
impaler1

Ten serial chyba pokazywali w końcówce lat 80

giovanni50

Raczej w połowie, lub początku lat 80tych

ocenił(a) serial na 8
impaler1

Może powtarzali

giovanni50

A to na pewno, w zasadzie co roku na wakacje puszczali w TV.

ocenił(a) serial na 8
impaler1

Sprawdziłem w necie i było w wakacje 87

ocenił(a) serial na 8
impaler1

Pamiętam jakiś węgierski serial z żółtym tramwajem w tle
Jakiś koleś tak przerobił rower że jak jakaś niepowołana osoba na niego wsiadła to prąd łapał :)
Kojarzysz??

prokol

...a tak wyglądają dziś: http://eltrolleydenieves.blogspot.com/2013/04/que-fue-de-los-actores-de-la-serie .html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones