PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10042027}

Niebieskooki samuraj

Blue Eye Samurai
8,2 13 042
oceny
8,2 10 1 13042
8,4 5
ocen krytyków
Niebieskooki samuraj
powrót do forum serialu Niebieskooki samuraj

Opis serialu to spioler

ocenił(a) serial na 8

Nie spoilerujcie. Dopiero pod koniec pierwszego odcinka wychodzi na jaw że to kobieta.

rydwan81

Dobrze, ze nie czytalam tego opisu... Aczkolwiek domyslalam sie, Netflix nie bylby Netflixem nie robiac z bohatera bohaterki i prawie mary sue :) Przynajmniej dostawala jakies becki, aczkolwiek to jej wygyrwanie koniec koncow z o wiele silniejszym facetem, wieloma przeciwnikami i z ranami powaznymi, to przegiecie. Juz ta ksiezniczka byla bardziej realna, nawet mimo tekstow i zachowan tez nazbyt wspolczesnych.

alisspl

Nawet jeśli jest to pokazane że udaje faceta a jest kobieta to ma to swoje podłoże i wytłumaczenie w Anime nie jest to coś pustego typu "moje zaimki to he/IT i tyle"..

ocenił(a) serial na 9
alisspl

w tego typu animacjach/filmach faceci też wygrywają z silniejszymi od siebie facetami, wieloma przeciwnikami, poważnymi ranami, etc., sam fakt, że akurat w tym przypadku główną bohaterką jest kobieta nie sprawia, że sceny są mniej wiarygodne

rydwan81

Słychać wyraźnie po głosie, że to kobieta - aż jestem zdziwiony, że nikt inny tak łatwo jej nie rozpoznał.

ocenił(a) serial na 9
szmyrgiel

Też jestem tego samego zdania. Pierwsza wypowiedziana kwestia, rysy twarzy i postura, dały mi do zrozumienia że główny "bohater" to jednak bohaterka ;)

ocenił(a) serial na 10
rydwan81

Przyznam szczerze że byłem skonfundowany, brzmi jak kobieta, wygląda jak...chyba kobieta? A może to jednak facet? Nie no...facet, przecież mówią wyraźnie że to "mężczyzna"! ;) Nie czytałem wcześniej opisu więc rzeczywiście brak informacji o płci głównego bohatera wprowadzał mnie w konsternacje więc trochę niefajny spoiler.

rydwan81

Netflix sam ma w opisie że to kobieta.
Poza tym słychać że to kobiecy głos (oglądam z japońskim).

ocenił(a) serial na 8
ussesus

Przecież tam nie ma japońskiego dubbingu tylko angielski

marcin_lendzion

Obejrzałem całość po japońsku. Po polsku chyba jest najgorzej. Angielski z polskim lektorem.
Jest dubbing węgierski, czeski a polski tylko lektor.

ocenił(a) serial na 8
ussesus

A sorry jednak był

ussesus

Akurat w przypadku japońskiego dubbingu żeński głos nie musi jeszcze o niczym świadczyć - Naruto, Goku, czy Monkey D. Luffy są mężczyznami, a im głosu użyczają kobiety w japońskiej wersji.

ocenił(a) serial na 10
ussesus

Ta aktorka głosowa bardzo często podkładała głos mezczyznom w anime

ocenił(a) serial na 8
rydwan81

słychać, że głos kobiety i scena jak prostytutka chce ją złapać za krocze myśląc, że to facet nie jest pod koniec odcinka

ocenił(a) serial na 6
rydwan81

To było pewne już po kilku minutach.

tomekguru

Dokładnie, wychodzi w 100% po pierwszej scenie pokazujacej jej dlonie i paznokcie...

ocenił(a) serial na 10
rydwan81

Przecież w pierwszych odcinkach widzimy Mizu nago w trakcie kąpieli

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones