Nieobecni
powrót do forum 2 sezonu

Drugi sezon zdecydowanie lepszy od pierwszego. Wciągająca fabuła i rewelacyjna Karolina Gruszka. Jestem ciekawa jak to się skończy, bo przed nami ostatni odcinek

telimena79

I co myślisz o finale? Mnie baaardzo zawiódł...

ocenił(a) serial na 7
niedostanieciemojejduszy

Drugi sezon ogólnie średni. A finał ewidentnie szykuje trzeci sezon.

darek210

Końcówka masakra, nic nie rozwiązane, a morderstwa jak były tak będą bo dlaczego nie? Ewidentnie konieczny 3 sezon, a myślałem, że będzie się coś działo z Pogorzelską.

ocenił(a) serial na 6
FristeOne

Lipa jak nie wiem, zamiast emocji, to telenowela, nawet jakby nie mogli wsadzić Pogorzelskiej, to mogli chociaż jakieś emocję zrobić, że stawiają jej zarzuty, a ona na końcu mówi że i tak jej nic nie udowodnią, nie wiem, ale stopniowanie napięcia przez cały sezon, a w finale nudy i jeszcze te tańce Mili, ona i bez naparu tańczy jak w transie....

niedostanieciemojejduszy

Finał to porażka, niby wszystko wiadome, a tak naprawdę nie wiemy nic. To jest standard w polskich serialach, nie umiemy kończyć serii. Wszystko zawsze ściśnięte w 40 minutach , poupychane na siłę. Jestem zawiedziona

telimena79

Matko, też się właśnie załamałam... Co to miało być. Wszystkie oczekiwania zawiedzione... pewnie będzie kontynuacja, ale nadal jakoś kiepsko to wszystko zostało upchane, a że facto nic niewyjaśnione...

ocenił(a) serial na 9
telimena79

Myślę, że to może być podkładka pod trzeci sezon, który wszystko wyjaśni

ocenił(a) serial na 9
niedostanieciemojejduszy

Również tak uważam, to na pewno musi być podkładka pod kolejne odcinki w trzecim sezonie

ocenił(a) serial na 10
telimena79

Dla mnie oba sezony na równym poziomie. Zupełni różne zaginięcia: świeże i te sprzed lat. Cała rodzina i jedna osoba. W obu przypadkach zagadka która uderza w bliskich. Super serial.

ocenił(a) serial na 10
telimena79

Jeden i drugi mocno mnie wciągnął, ale jednak zaginięcie dziecka bardzo porusza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones