PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647050}

Nieposkromiona miłość

Amor bravío
7,5 904
oceny
7,5 10 1 904
Nieposkromiona miłość
powrót do forum serialu Nieposkromiona miłość

CZy was tez to razi ? a niby Silvia tak mowiła ,ze jest przeciwniczka op plastycznym,ale ewidentnie
widac ,zeje ma i nie mówcie ze to natura lub genetyka . Nogi ma chudziutkie jak patyczki a pupa taka
dziwnie wystajaca . W ,,kiedy sie zakocham "jeszcze jako tako to wygladało bo była ogólnie grubsza
niz w tym serialu i nagle dziwnym trafem schudla po calosci a posladki jakie byly takie sa.
Przygladałam sie innym paniom z tego serialu np. luzma,miriam i one maja zachowane
proporcje.Nie bylo by nicw tym zlego ze poddala sie operacji moze miala kompleksy lecz najbardziej
razi to ze niestety jest hipokrytka udajaca wielka przeciwniczke.

julkadwa

Ja też uważam, że ma implanty, w 'Kiedy się zakocham' mi np. rzucało się to ogromnie w oczy, pomimo tego, że byla tam grubsza... Widac było, że naturalny tyłek to nie jest. Także zgadzam się z Tobą, że zalatuje dwulicowością.

użytkownik usunięty
Camilla3

tak w "kiedy sie zakocham" jej dupa była tak monstrualnie wielka ze az wygladala śmiesznie - bardzo nienaturalnie, jednym słowem przesadzila..

julkadwa

jestem prawie pewna, że ma implanty bo gdzieś o tym kiedyś czytałam, ale źródła nie przytoczę bo nie pamiętam na jakiej stronie to wyczytałam, zresztą w CME było widać bardzo wyraźnie ,,odstający" tyłek ;)

marta150391

teraz tez to widac tylko teraz jest o wiele szczuplejsza niz wtedy , tylko po co tak klamala ze jest przeciwniczka ?

ocenił(a) serial na 7
marta150391

W CME to miała takie dupsko, że jak je widziałam, to miałam wrażenie, że nie ma w nim czucia ... tyle tam silikonu :O

ocenił(a) serial na 7
julkadwa

Też czytałam, że ma implanty. I co najlepsze zaczęły się one przesuwać:) Zwróciłam uwagę na jej duży tyłek już na początku telki i uważam, że przesadziła z rozmiarem. Skoro nie miała zamiaru przyznawać się do interwencji chirurga to mogła powiększyć go tak, żeby nie rzucał się w oczy, a nie coś takiego. Teraz dopiero wygląda źle

Edi13

o kurcze hehe to pewnie będzie musiala wyjac skoro zaczely sie przesuwac moze w kolejnej telce zobaczymy juz w wersji naturalnej Silvie

ocenił(a) serial na 7
julkadwa

Chyba juz zaradziła tej sytuacji, bo czytałam o tym ze 2 lata temu:)

ocenił(a) serial na 10
julkadwa

Jak to mówią: "Nobody's perfect" :D :D :D :D

Ranczer

Ranczer tobie to się chyba Silvia podoba , prawda ? :P

ocenił(a) serial na 7
Ranczer

Nawet Silvia?? Niedowierzam własnym oczom;)

Edi13

Wdarła się do jego serca, "jak tsunami w głąb lądu" :D

ocenił(a) serial na 7
Camilla3

Buahahaha;) Nie da się ukryć, że Ranczerem zawładnęła "nieposkromiona miłość":P

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Nie wiedziałem, że mam rzeczników? :O

ocenił(a) serial na 7
Ranczer

Jeśli pijesz do nas to nie jesteśmy rzecznikami, piszemy tylko o naszych spostrzeżeniach

julkadwa

Mnie jakoś to aż tak nie raz ( wygląda dość naturalnie jeśli nie jest naturalne)
Jak dla mnie to Ximena miała sztuczny tyłek i to widać było na odległość....

ocenił(a) serial na 3
NiceShe

Bo Ximena nosiła obcisłe kreacje uwypuklające pupę a Camila przeważnie nosi czarne spodnie i koszule zakrywające tyłek ale jak miała raz jasne spodnie to widać że ma d... jak szafę trzydrzwiową :)

SaltStrawberry

to prawda , aj tam to chyba jest na porzadku dziennym tylko trzeba się umiec do tego przyznac

NiceShe

właśnie się zastanawiałam czy Ximena ma powiększony tyłek czy mi się tylko wydaje; u Silvii rzuciło mi się to w oczy w CME, w AB kompletnie nie zwróciłam na to uwagi, dopiero ten post mi przypomniał, że kiedyś o tym czytałam

NiceShe

Himena, Camilla i ta ruda Illeana czy jak jej mają sztuczne pupy, zauważcie na tę rudą ona też ma :) Dawno to zauważyłam. Ale myślałam, a raczej chciałam wierzyć, że Navarro ma swoją taką, a tu takie rozczarowanie.. W Amer. Łacińskiej obfite kształty w figurze są ubóstwiane, w Europie panuje zgoła inny ideał kobiety- chudej i prostej jak kłoda.

julkadwa

W sali operacyjnej za rękę Silvii nie trzymałaś, więc skąd możesz mieć pewność, że ma implanty? Myślę, że gdyby raz zrobiła opearację, to później szłaby za ciosem i poprawiała kolejne części ciała, np. biust, usta, itd. A tak nie jest. Ja znam wiele kobiet - dziewcząt, których pupy są duże i są niby nie pasujące do reszty ciała, a to czysta natura :)
W ogóle zreszta nie sądzę, żeby pupa Silvii wyglądała jakoś szczególnie nienaturalnie! Fajny seksowna pupa i tyle :)

Madziulka_aa_2

Nie nie trzymałam jej za rękę , ale to widac ,ze to nie jest naturalne . Nie sądze ze jak ktos zrobi jedna poprawke to pozniej leci z calą serią moze akurat nie podobala jej sie tylko ta częsc ciała ? Nie będe sie tu spierac bo jestem pewna ,ze ma sztuczną i chyba większosc podziel a ta opinie.

ocenił(a) serial na 7
julkadwa

Wg mnie to hipokrytka i tyle. Wielka przeciwniczka operacji plastycznych... Może jeszcze powie jak Gabriela Spanic, że tyłek jej urósł od przysiadów...

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Czasami od środków antykoncepcyjnych powiększają się pewne części ciała :D :D :D :D

ocenił(a) serial na 7
Ranczer

Chyba musiałaby je bezpośrednio aplikować:P

Edi13

Tak, i to końskie, a raczej bycze dawki:)

ocenił(a) serial na 10
Edi13

Żebym ja - facet musiał Was uświadamiać - por Dios!?! :D :D :D :D

Ranczer

Nie uświadamiasz nas, bo gadasz głupoty. Od środków antykoncepcyjnych, jeżeli są źle dobrane się tyje, ale ogólnie, a nie wywala ci tyłek, a resztę masz szczupłą.

Camilla3

otoz to , Ranczer juz jej nie usprawiedliwiaj :P przyjmij do wiadomosci ze ma silikony i koniec.Tak samo jak sztuczne piersi wygladaja na sztuczne tak i posladki.

julkadwa

Oglądałam kiedyś program w telewizji o tym, że kobiety w Meksyku noszą majtki z takimi 'pupami' powiększającymi <pokazywali je>
Ponieważ mężczyźni tam PONOĆ lubią kobiety z wielką pupą ;p
Mi jakoś szczególnie jej pupa nie rzuca się w oczy w tej telce, ale w 'Kiedy się zakocham' to była jakaś masakra... ;x
Może po prostu kupiła gatki z mniejszą 'pupą'? ;p

Lenkaaa_93

Może uznali, że skoro telki idą także na europejski rynek, to muszą rozmiar pupy jakoś wypośrodkować, żeby zadowolić meksykańską widownię, ale też nie przestraszyć Europejczyków :D

Didi_5

To też możliwe xD
Choć i tak bardziej niż Ninel Conde z jej naprawdę silikonowymi pośladkami, nikt by nas nie przestraszył ;p

Lenkaaa_93

calkiem logiczne , ale non stop tych majtek by nie nosila ;p

julkadwa

Ja już sama nie wiem ;p
Może kiedyś marzenie 'ranczera' się spełni i zobaczy ją nago, wtedy zda nam relacje ;D ;p

Lenkaaa_93

Szydzicie z pięknej fascynacji Ranczera, a to nieładnie o Was świadczy! Co do pupy Silvii, to same możecie ją obejrzeć w filmie "Labios rojos". Jak na moje oko, to prezentuje się naturalnie i całkiem apetycznie ;P

Arek_Ric

To było silniejsze ode mnie ;p
Dzięki za polecenie tego filmu xD Jak bd miała chwilę to obejrzę ;p

ocenił(a) serial na 7
julkadwa

Jakoś w ogóle nie zauważyłam :) Nigdy sie jakoś nie przyglądałam jej pupie :)

pati1109

mam taką znajomą która też jest niska ma chudziutkie nóżki i wielki tyłek który na pewno jest naturalny bo jej siostra i matka są takiej samej budowy

julkadwa

he he na innym forum piszą o Camili- 'Kaczy kuper', co za trafność

ocenił(a) serial na 3
kocyk_

ja niezauwazylam u niej ale skoro mowicie to tak pewnie jest a wy chlopcy nie znacie sie a bronicie jakiejs starej lupy co mozecie sobie tlko pomazyc o niej czy o innej kazdej aktorce. a ninel to napewno ma bo to juz przesada ale jej uroda jest super ogolnie

julkadwa

he he na innym forum piszą o Camili- 'Kaczy kuper'- co za trafność

kocyk_

dokladnie.

ocenił(a) serial na 3
kocyk_

a co to znaczy kaczy kuper?

Monalia

Tyłek

użytkownik usunięty
julkadwa

Sama nie wiem w co wierzyć ,a choć by tak było jej sprawa ,miejmy nadzieje tylko ,że nie oszpeci się tymi operacjami jak inne gwiazdy ,które wyglądają jak monsrtum ,Sylvi jest atrakcyjna babką i nie potrzebuje spomagaczy czy innych operacji )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones