serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Niepowstrzymane

Desenfrenadas
2020
38m
7,1 366
ocen
7,1 10 1 366
Trzy dwudziestolatki ruszają na wycieczkę, aby uciec przed codziennymi problemami, ale wpadają na kobietę z giwerą, która zmusza je do zmiany trasy. Zobacz pełny opis
Niepowstrzymane zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Trzy rozpuszczone dziewczyny z Meksyku postanawiają wyjechać w podróż, aby uciec od swoich problemów: Rocío, neurochirurg, która nie wytrzymuje presji ze strony ojca, Vera, blogerka modowa tkwiąca w toksycznym związku i strasznej pracy, oraz Carlota, sfrustrowana poetka, która próbuje odnaleźć własny głos. Na ich drodze pojawia sięTrzy rozpuszczone dziewczyny z Meksyku postanawiają wyjechać w podróż, aby uciec od swoich problemów: Rocío, neurochirurg, która nie wytrzymuje presji ze strony ojca, Vera, blogerka modowa tkwiąca w toksycznym związku i strasznej pracy, oraz Carlota, sfrustrowana poetka, która próbuje odnaleźć własny głos. Na ich drodze pojawia się czwarta kobieta z giwerą, Marcela, przez którą muszą zmienić kierunek, co zapoczątkowuje pasmo złych decyzji o katastroficznych skutkach. Oddalają się coraz bardziej od domu, ale zbliżają się do siebie.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
Desenfrenadas
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Babski serial

ocenił(a) serial na 10

Oglądając pierwszy odcinek, miałam wrażenie, że jest to serial o licealistkach dla dzieciaków. Może jest w tym ziarnko prawdy, ale dzieciaki nie zrozumieją głębszego przekazu - tak! jest taki przekaz w tym serialu! Ale... zacznijmy od początku.
Na wielki plus zasługują zdjęcia i muzyka. Przepiękne krajobrazy i piękne...

więcej

Komedia?

ocenił(a) serial na 9

...co jak co, ale komedią bym tego nie nazwała. Są oczywiście momenty w których usmiech pojawia się na ustach widza, ale to raczej słodko-gorzka historia.
Odcinki mijają ciurkiem jeden po drugim, bo historia wciąga i ciekawi.
A do tego ukazane CUDOWNE widoki z miejsc, w które trafiają dziewczyny. Ma się poczucie...

więcej

Mam nadzieję, że zrobią drugi sezon bo czuje taką pustkę i niedosyt. Piękne miejsca, krajobrazy aż chiałoby sie tam być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones