PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123354}

Nieustraszony

Knight Rider
7,0 7 196
ocen
7,0 10 1 7196
Nieustraszony
powrót do forum serialu Nieustraszony

Witam!Proponuję aby wszyscy fani tego serialu podawali tutaj swój ulubiony odcinek i dwie
ulubione postacie(te najulubieńsze=B).
Mój ulubiony odcinek to KNIGHT TO KING'S PAWN
A dwie ulubione postacie to KITT i ZOE.
Nie pytajcie się dlaczego akurat ten odcinek,bo to jasne =P.

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

A ja wiem. Czyżby ze względu na starcie K.I.T.T.-a z K.A.R.R.-em? ;) Zapytałam o coś innego, hihi.
Hm, a moim ulubionym odcinkiem jest (trudny wybór przede mną, bo wszystkie uwielbiam tak samo, ale się postaram wybrać ten jeden) 'Knight on the Living Dead'. Nie wiem czemu, nie pytać mnie. A co do postaci... Hm, niestety ale powiększę liczbę do 4. K.I.T.T., Mike, Sarah i Zoe. I'm sorry, tutaj nie mogłam wyszukać, bo to byłoby niemożliwe.

ocenił(a) serial na 10

Tak,tak tak rzucanie popcornem w ekran...bezcenne =D.Nie szkodzi w końcu jak dla mnie to było cholernie trudne.

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

Jak ja wszystko wiem. ;) Ciekawe skąd. ;D Ja kiedyś spróbuję tak porzucać, jak będę oglądała po raz enty ten odcinek na komputerze. Znając mnie, spodoba mi się.
Bo to jest cholernie trudne. Chcesz wymienić tak dużo, a tu lipa, ograniczona liczba, hehe.

ocenił(a) serial na 10

Jesteś medium o_O.Ja mam prorocze sny^^

użytkownik usunięty
Dodger_Rita

A wiesz, że możliwe. ;D Teraz już wiem czym jest moja dobra intuicja, dobre duszki mi pomagają. ;D Sny? Hm, ja też mam czasami. Ale niestety, wolałabym, aby mój sen z K.A.R.R.-em nigdy się nie spełnił, bo ja nie chcę uciekać przed takim... czymś!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones